שמלת כלה או שמלת שושבינה? menumain-menu-usersearchmenu_xaccessibilityנגישותcategoriesgaleriessitestoolsgeneralgoogle-playapp-storefacebookpinteresttwittersocial_instagramSite-By-NGsoft right-arrow right-arrow facebookpinterest
בדקנו וגילינו שהרבה יותר נוח להשתמש באתר כשהטלפון במצב מאונך.
סיבוב קטן ימינה ואנחנו איתך!
נגישות
נגישות

שמלות לכלה או שמלות לשושבינה?

שמלות 'גם וגם' יכולות להתאים הן לכלה והן לשושבינה

שמלות כלה
כשמדובר בילדות, שמלות שושבינה הן למעשה דגם מוקטן של שמלת כלה; אך שמלות שושבינה למבוגרות זו כבר נישה אחרת. ובכן, לא בהכרח...

'הכלל' אומר ששושבינה צריכה להתבלט בשמלה שנראית כמעט כמו שמלת כלה, אך לא להאפיל עליה. שמלות שושבינה לנשים הן בדרך כלל שמלות ארוכות, בעלות נוכחות.

לשושבינה יש את כל הלגיטימציה למראה דרמטי ומושך, ולכן האופציה להשתמש בשמלות כלה כשמלות לשושבינה קיימת. המעצבת ג'ולי כהן מציגה שני דגמים של שמלות כלה שיכולות בהחלט להיות גם שמלות לשושבינות.

שמלת כלה או שמלת שושבינה
צלם: 
guli choen


בדיוק בגלל זה יש שמלות כלה ייעודיות שמתאימות גם לשושבינה, מה זה אומר? צבע ביטנה צבעוני כדוגמת ניוד נוטה לאפרסק, גזרה נשפכת ולא נפוחה ובעיקר שילוב של אקססוריז צבעוניים ומתאימים שיכולים לשנות את כל מראה השמלה ועדיין לשמור על חזות דרמטית, אלגנטית או רומנטית. התנאי הכי חשוב הוא הסכמת הכלה ונתינת 'אוקיי' לשמלת השושבינה שחשבת עליה.

שמלות שושבינה עם שיק


היתרון של השמלות הללו נעוץ בכך שהן יכולות להיות שמלות כלה מהממות בסגנון בוהו שיק או בסגנון קלאסי צמוד. שימו לב שהכל טמון בבחירת הצבעים והאקקסוריז.

שמלת כלה או שמלת שושבינה - מבט מאחור
צלם: 
roy dedo perry

כתבות נוספות שיעניינו אותך

חליפות חתן של לנסקי (צילום: באדיבות לנסקי חליפות לחתנים)
ירח דבש בזנזיבר (צילום: Shutterstock)
הפקת אביב (צילום: יניב כאדר)
יריד שמלות הכלה של רוח נשית (צילום: תומר טרלן בן אבי)
דוריה מתחם אירועים (צילום: באדיבות האולם)
צילום: דניאל - stravo
צילום: Shutterstock
הכל כתוב בה, הטקס