מסיבת רווקות מצולמת, מעצימה ומרגשת - מתחתנים menumain-menu-usersearchmenu_xaccessibilityנגישותcategoriesgaleriessitestoolsgeneralgoogle-playapp-storefacebookpinteresttwittersocial_instagramSite-By-NGsoft right-arrow right-arrow facebookpinterest
בדקנו וגילינו שהרבה יותר נוח להשתמש באתר כשהטלפון במצב מאונך.
סיבוב קטן ימינה ואנחנו איתך!
נגישות
נגישות

'צילומישי': חוויה נשית במסיבת רווקות ייחודית

תיעוד מצולם של מסיבת רווקות נשית מעצימה

מסיבת רווקות
לעדית הלוי, צלמת ובלוגרית, יש רעיון מיוחד ומקורי שנקרא 'צילומישי', שאגב, יפה לא רק כמתנה למסיבת רווקות אלא בכלל... הייחוד מתבטא בקונספט של הצילומים הספונטניים וההתייחסות המיוחדת לאינטראקציה בין כל החברות במסיבה. הלוי משלבת משחק אינטראקציה בין הבנות, שבסופו של יום יוצר סיפור מעניין ומזכרת נצח מיום חוויתי ומרגש

הרעיון הכללי הוא שהכלה העתידית וחברותיה יוצאות לכמה שעות של כיף וחוויה מיוחדת במינה. הכלה בוחרת 3-2 מקומות בהם תרצה לבקר (בית ילדותה, שכונה בה גדלה, בית קפה שכונתי, חוף הים ועוד).

הלוי מצטרפת אליהן ומצלמת אותן; תמונות ספונטניות של אווירה, תוך כדי תנועה, לא דוגמנות, לא בוק ולא סטיילינג - הכי טבעי ונינוח שיש. במהלך היום הלוי לומדת להכיר את הכלה, גם תוך כדי הסיפורים והאינטראקציה ביניהן וגם דרך שאלון קצר מטעמה.

מסיבת רווקות - הכי טבעי שאפשר

ביקור בחוף הים במסיבת הרווקות

משחק

באחת התחנות הלוי עורכת עם הכלה משחק, וכדי שיהיה עוד משהו מרגש ומעניין לכלה, הלוי מתאמת לפני המפגש עם החברות, הפתעה לכלת השמחה שלא נחשוף כדי לא לקלקל אבל רק נציין שזה החלק המרגש ביותר בכל היום.

 

כשהמצלמה לא מורגשת

מסיבת רווקות - ברכות לכלה

התוצאה

את כל מה ששמעה וחוותה הלוי במהלך היום היא שוזרת לסיפור היכרות קצר על הכלה, ואת התשובות ממשחק האסוציאציות היא מצרפת לתמונות.

מתדלקים למצב רוח טוב במסיבת הרווקות

 החברות של הכלה ברגע שמח במיוחד במסיבת הרווקות

קרדיט צילום: עדית הלוי 


כתבות נוספות שיעניינו אותך

משבוע האופנה לשבירת הכוס (צילום: אבי ולדמן)
טאץ' של פורים לכלות שלא מפחדות לאתגר את הסטייל, תכשיטים ואקססוריז
מהיר ו(לא) עצבני – המדריך לחתונות בזק, הפקת אירוע
ירח דבש ביוון (צילום: Shutterstock)
צילום: דניאל - stravo
הזדמנות שנייה: מתחתנים נכון פרק ב', המדריך לתכנון חתונה
מה כבר יכול לקרות?! בואו מוכנים, סיפורי חתונה
N.B.O חליפות חתן (צילום: באדיבות המקום)