ברבור לבן - שמלות כלה - מתחתנים menumain-menu-usersearchmenu_xaccessibilityנגישותcategoriesgaleriessitestoolsgeneralgoogle-playapp-storefacebookpinteresttwittersocial_instagramSite-By-NGsoft right-arrow right-arrow facebookpinterest
בדקנו וגילינו שהרבה יותר נוח להשתמש באתר כשהטלפון במצב מאונך.
סיבוב קטן ימינה ואנחנו איתך!
נגישות
נגישות

ברבור לבן

קולקציה חדשה לחתונה לבנה

שמלות כלה
לא פעם ההשראה לצילומי קולקציה חדשה של שמלות כלה, שולחת את בית העסק לתור אחר המקום, הקומפוזיציה ובעיקר ההרגשה שברצונו להעביר לכלה, גם אם מדובר במקומות שלא מתחברים במבט ראשון. כזה הוא סיפורן של מיכל ושולה, זוג אחיות שמצאו עצמן פעם ראשונה מחוץ לסטודיו צילום סגור ולמעשה בלב ליבו של סטודיו אמיתי, דווקא למחול.

צילומי קולקציה חתונה לבנה. צילום: סטודיו דרור כץ

צילום:סטודיו דרור כץ

כמו סיפור הילדים המוכר, גם מיכל ושולה, העומדות מאחורי האימפריה הקרויה "חתונה לבנה" היו פעם ברווז מתחיל. עם השראה מאמן התופרת, רצון לעשייה מתוך אהבה ובעיקר חיבור חזק בין שתי האחיות הוליד בית עיצוב לשמלות כלה, שרק גדל ומתפתח, כבר מעל שני עשורים. כמובן שעם הזמן הגיעה גם ההבנה כי הכלה הממוצעת היום, הרבה יותר מתוחכמת, עדינה ומחפשת שמלה נוחה ופשוטה אך עם זאת, מלאה בניצוץ של שטיח אדום. מכאן, החיבור לסטודיו למחול בסוזן דלל היה ברור, טוענת מיכל, מעצבת השמלות, שעד כה נמנעה מלהביא עצמה לקדמת הבמה.

השמלות ממתינות לצילומים. צילום: דרור כץ


צילומי הקולקציה. צילום: דרור כץ

בדומה לרקדנית, גם הכלה נדרשת היום "לדלג" בין מספר מערכות באירוע, לתת מעצמה לקהל ובמקביל להישאר זוהרת ורעננה וקווי הדמיון, בין בגדי הריקוד לשמלת הכלה בעצם העדינות והרכות אותן היא משדרת, רבים. תוך שימוש בסטיילינג מוקפד וקווים רכים ונשיים, מציירת מיכל את דמותה של כלת 2012.
 
 
 

כתבות נוספות שיעניינו אותך

לא על הרבנות לבדה: איך מתחתנים מחוץ לרבנות? (צילום: Shutterstock)
La-Reine (צילום: רפאל חג'ג')
איפור של ריקי פרץ (צילום: יח"צ)
טבעת נישואים (צילום: באדיבות ליאת גלעד)
אל תפספסו: יריד מעצבי נעליים , נעליים
סיפורי חתונה: דניאל וקובי, סיפורי חתונה
רווקה לעוד דקה: רעיונות למסיבת רווקות הורסת , מסיבת רווקות
מעטים מול רבים: כל היתרונות של אירועים גדולים ואירועים קטנים, מסביב לחתונה