מגנטים לאירועים: מה חדש בתחום? - מתחתנים menumain-menu-usersearchmenu_xaccessibilityנגישותcategoriesgaleriessitestoolsgeneralgoogle-playapp-storefacebookpinteresttwittersocial_instagramSite-By-NGsoft right-arrow right-arrow facebookpinterest
בדקנו וגילינו שהרבה יותר נוח להשתמש באתר כשהטלפון במצב מאונך.
סיבוב קטן ימינה ואנחנו איתך!
נגישות
נגישות

מגנטים לאירועים: מה חדש?

מגנטים לחתונה הם כמו פרחים לכלה, אז למה לא 'להגיש' אותם בכל מיני צבעים וסגנונות?

הפקת אירוע
היום תתקשו מאוד למצוא חתונה שלא כוללת מגנטים לאירועים - כמעט כמו חתונה בלי חופה. אז מה חדש בתחום?

מרגע שהתרגלנו לצילומי מגנטים בחתונות, ולעובדה שחייב להיות צלם מגנטים בכל אירוע שתפקידו להסתובב בין המוזמנים ולתפוס אותם ברגעי האושר והשמחה, קשה להבין איך באירועים שהתקיימו לפני שנים, נאלצנו להמתין במשך חודשים ארוכים עד שהגיעו תמונות החתונה, וגם אז זכו רק האורחים המקורבים ביותר לתמונות אישיות, לצד החתן והכלה.

היום, צילומי מגנטים מספקים לכל האורחים תמונות מזכרת מקסימות ואותנטיות מהאירוע, שזוכות למקום של כבוד על דלת המקרר ומעוררות תחושות נוסטלגיות נעימות.

מגנטים לאירועים: מה חדש?, הפקת אירוע, 1

רקעים משתנים וצבעוניים למגנטים

משמעות המגנטים לאירועים היא שצלם המגנטים המוכר מסתובב באירוע, מדפיס מגנטים ומעניק לאורחים מזכרת מהאירוע שלכם; אבל לפעמים זה אפילו יכול להיות מיוחד יותר.

Special Memory לקחו את התחום צעד קדימה וחשבו כיצד לשדרג את החוויה הממגנטת; הם מגיעים עם עמדה ייחודית (סטודיו נייד) וממקמים אותה בזירה אטרקטיבית באירוע. האורחים מוזמנים לגשת ולהצטלם במהלך האירוע, כשלרשותם רקעים שונים לבחירה, כדוגמת הוואי, פסים וגרפיטי, ופרופס מגניבים לצילום והדפסה עצמית, תוך מספר שניות.


רקע גרפיטי לתמונות מגנט

מזכרת ממגנטת - מגנטים לאירועים

בזכות תהליך הצילום המהיר, העמדה לא "גונבת" את האורחים מרחבת הריקודים או מהתרחשויות אחרות במהלך האירוע. כמות המגנטים אינה מוגבלת והחוויה כייפית. מעבר למגנטים, קיימת גם עמדה מעוצבת בה ניתן לצלם ברכה לחתני האירוע שמקבלים על גבי דיסק את כלל החומרים שצולמו בעמדה - הן סרטונים והן תמונות של האורחים.

אנחנו והעיר הגדולה

מגנטים לאירועים עם שלל רקעים

אז כשחושבים על מגנטים לאירועים, מסתבר שתמיד יש מה לחדש ולמצוא דרכים כיצד להעניק לאורחים חוויה יוצאת דופן. אנחנו מבטיחים לכם שהחידוש הבא בעולם המגנטים כבר בדרכו אלינו... 

קרדיט תמונות: special memory


כתבות נוספות שיעניינו אותך

אילוסטרציה/שאטרסטוק/אל תוותרי על שמלת חלומותייך
סיפורי חתונה: דניאל וקובי, סיפורי חתונה
ירח דבש ביוון (צילום: Shutterstock)
אילוסטרציה/שאטרסטוק/חתונה בריאה
משבוע האופנה לשבירת הכוס (צילום: אבי ולדמן)
בר זומר בשמלת כלה (צילום: אורי חיון)
Ma Ma Ma My Corona: מצעד שירי החתונה הגרועים ביותר, מוזיקה
חוות אלנבי: אירועים