למה שלא תישברו את הכוס יחדיו? מתחתנים menumain-menu-usersearchmenu_xaccessibilityנגישותcategoriesgaleriessitestoolsgeneralgoogle-playapp-storefacebookpinteresttwittersocial_instagramSite-By-NGsoft right-arrow right-arrow facebookpinterest
בדקנו וגילינו שהרבה יותר נוח להשתמש באתר כשהטלפון במצב מאונך.
סיבוב קטן ימינה ואנחנו איתך!
נגישות
נגישות

לשבור את הכוס ביחד!

ככה זה כשיש שניים

הטקס
זה לא סוד שהפחד הכי גדול של החתן ביום החתונה הוא אקט שבירת הכוס

מה יקרה אם יתפספס? מה אם ייפצע? וכמה שנים החבר'ה יסתלבטו עליו אם הכוס במקרה תעוף לו? כל אלה הן רק חלק מהמחשבות שמטרידות את החתן, אז הנה פתרון יצירתי של הרב יאיר אראלי שהציע את מה שמסתמן כטרנד הכי חם בעולם החתונות.

החופה

שבירת כוס לחתן ושבירת כוס לכלה! תחשבו כמה זה נחמד וסמלי ששניהם מבצעים פעולה זהה באותה עת; כמה מרגש, כמה שיוויוני וכמה משחרר (בייחוד לחתן). איך זה נעשה? לכל אחד מבני הזוג יש כוס משלו, עטופה בנייר כסף, ולאחר הדקלום הקבוע של 'אם אשכחך ירושלים תשכח ימני' שניהם שוברים את הכוס לקול תרועת הקהל.

2 כוסות לשבירה

ליאב ועדי מנדל עשו זאת בחתונתם בתאריך 21.9.16, כאשר חגגו באינטימיות עם 170 המוזמנים שלהם בחוות אלנבי ולא התחרטו לרגע על החוויה המעצימה, השונה והמאחדת הזו. מה שכן, ידוע כי רבנים רבים מציעים ואף מוכנים לעריכת הטקס באופן הזה, אך מכיוון שמדובר באקט די חדשני, אנו מציעים לכם לברר מראש עם הרב המיועד את הסכמתו לכך.

לשבור את הכוס ביחד

*צילום: בני גולן

כתבות נוספות שיעניינו אותך

יריד שמלות הכלה של רוח נשית (צילום: תומר טרלן בן אבי)
אל תפספסו: יריד מעצבי נעליים , נעליים
סיפורי חתונה: דניאל וקובי, סיפורי חתונה
שבוע האופנה לכלות בניו יורק (צילום: מתוך האינסטגרם של ברטה)
הפקת אביב (צילום: יניב כאדר)
חליפות חתן של לנסקי (צילום: באדיבות לנסקי חליפות לחתנים)
ואלי אירועים וכנסים (צילום: באדיבות וואלי אירועים וכנסים)
רג'ינה קינג באוסקר (צילום: ג'ף ליפסקי)