למה שלא תישברו את הכוס יחדיו? מתחתנים menumain-menu-usersearchmenu_xaccessibilityנגישותcategoriesgaleriessitestoolsgeneralgoogle-playapp-storefacebookpinteresttwittersocial_instagramSite-By-NGsoft right-arrow right-arrow facebookpinterest
בדקנו וגילינו שהרבה יותר נוח להשתמש באתר כשהטלפון במצב מאונך.
סיבוב קטן ימינה ואנחנו איתך!
נגישות
נגישות

לשבור את הכוס ביחד!

ככה זה כשיש שניים

הטקס
זה לא סוד שהפחד הכי גדול של החתן ביום החתונה הוא אקט שבירת הכוס

מה יקרה אם יתפספס? מה אם ייפצע? וכמה שנים החבר'ה יסתלבטו עליו אם הכוס במקרה תעוף לו? כל אלה הן רק חלק מהמחשבות שמטרידות את החתן, אז הנה פתרון יצירתי של הרב יאיר אראלי שהציע את מה שמסתמן כטרנד הכי חם בעולם החתונות.

החופה

שבירת כוס לחתן ושבירת כוס לכלה! תחשבו כמה זה נחמד וסמלי ששניהם מבצעים פעולה זהה באותה עת; כמה מרגש, כמה שיוויוני וכמה משחרר (בייחוד לחתן). איך זה נעשה? לכל אחד מבני הזוג יש כוס משלו, עטופה בנייר כסף, ולאחר הדקלום הקבוע של 'אם אשכחך ירושלים תשכח ימני' שניהם שוברים את הכוס לקול תרועת הקהל.

2 כוסות לשבירה

ליאב ועדי מנדל עשו זאת בחתונתם בתאריך 21.9.16, כאשר חגגו באינטימיות עם 170 המוזמנים שלהם בחוות אלנבי ולא התחרטו לרגע על החוויה המעצימה, השונה והמאחדת הזו. מה שכן, ידוע כי רבנים רבים מציעים ואף מוכנים לעריכת הטקס באופן הזה, אך מכיוון שמדובר באקט די חדשני, אנו מציעים לכם לברר מראש עם הרב המיועד את הסכמתו לכך.

לשבור את הכוס ביחד

*צילום: בני גולן

כתבות נוספות שיעניינו אותך

חוות אלנבי: אירועים
Ma Ma Ma My Corona: מצעד שירי החתונה הגרועים ביותר, מוזיקה
אל תפספסו: יריד מעצבי נעליים , נעליים
אירוע חלום: איך תזכרו את החתונה לכל החיים?, המדריך לתכנון חתונה
אילוסטרציה/שאטרסטוק/אל תוותרי על שמלת חלומותייך
איפור של ריקי פרץ (צילום: יח"צ)
ירח דבש ביוון (צילום: Shutterstock)
צילום: דניאל - stravo