השמלה של מיס ארה"ב: ברטה שמלות כלה וערב בעיצוב שמלה מרשים - מתחתנים menumain-menu-usersearchmenu_xaccessibilityנגישותcategoriesgaleriessitestoolsgeneralgoogle-playapp-storefacebookpinteresttwittersocial_instagramSite-By-NGsoft right-arrow right-arrow facebookpinterest
בדקנו וגילינו שהרבה יותר נוח להשתמש באתר כשהטלפון במצב מאונך.
סיבוב קטן ימינה ואנחנו איתך!
נגישות
נגישות

מייד אין יזראל

ברטה מלבישה את מיס ארה"ב

שמלות כלה

 מה תעשו אם יום אחד תתקשר אליכם מיס ארה"ב? זה מה שקרה ל-BERTA - מעצבת שמלות כלה וערב 

מסתבר שמיס ארה"ב, אוליביה ג'ורדן (Olivia Jordan), היא מעריצה מושבעת של מעצבת השמלות שלנו, ברטה. כחצי שנה לפני התחרות, היא פנתה אליה ואמרה שהחלום שלה הוא שברטה תעצב עבורה את שמלת הגמר לתחרות מיס יוניברס. ברטה נרתמה למשימה בשמחה למשימה והתוצאות מרשימות בהחלט.

ברטה מעצבת שמלות כלה וערב

צילום: Duke Images


מיס אמריקה והשמלה שעוצבה על ידי ברטה

צילום: יח"צ

מאז החל תהליך הכנה שארך חודשים רבים. תחילה אוליביה הגיעה לבוטיק של ברטה בניו יורק למדידות ראשוניות, ולאחר מכן היא הגיעה כאורחת לתצוגת האופנה של ברטה במלון פלאזה בניו יורק בחודש אוקטובר. אוליביה נפגשה עם ברטה מספר פעמים בניו יורק, על מנת להתחיל את תהליך עיצוב השמלה והתאמתה. לכל פגישה כזאת הגיעה אוליביה עם צוות צילום אמריקאי שתיעד את כל תהליך ההכנות שלה לתחרות מיס יוניברס.


מיס ארה"ב בתחרות מיס יוניברס

השמלה עוצבה בהתאם למבנה גופה של אוליביה, כאשר הושם דגש מיוחד על בולטות וייחודיות בעיצוב, על מנת שאוליביה תבלוט בתחרות (כשבתחרות משתתפות 80 יפייפיות מכל רחבי העולם את חייבת שמלה שתבלוט ותייחד אותך). זאת גם הסיבה שברטה בחרה להשתמש בתחרה מחורזת מאוד ייחודית, אשר מקבלת גוונים שונים בהתאם לזוויות המבט השונות ולתאורה. בנוסף, עיצבה ברטה עבור אוליביה גם גלימה ייחודית, אשר השוותה לשמלה שני לוקים שונים. המראה עם הגלימה היה מלכותי ובעל נוכחות ואילו המראה ללא הגלימה, היה יותר גלאמי וסקסי.

השמלה של ברטה בערב מיס יוניברס

השמלה והשכמייה שעוצבה בידי ברטה

התגובות מהתחרות היו נלהבות ומחממות את הלב - בכל הבלוגים והאתרים שסיקרו את התחרות, נבחרה השמלה של ברטה לשמלה היפה ביותר בגמר התחרות. רבים אף כתבו שפקטור רציני בזכייתה של אוליביה כסגנית מיס עולם הוא השמלה שלה!


כתבות נוספות שיעניינו אותך

צילום: Shutterstock
צילום: Shutterstock
צילום: דניאל - stravo
חליפות חתן של לנסקי (צילום: באדיבות לנסקי חליפות לחתנים)
לא בלוף: התסרוקת הלוהטת לכלות קיץ 2018, איפור, שיער ולייף סטייל
הפקת אביב (צילום: יניב כאדר)
אל תפספסו: יריד מעצבי נעליים , נעליים
ירח דבש בזנזיבר (צילום: Shutterstock)