מרכזי דניאל ליהדות מתקדמת - עריכת טקס - מתחתנים infostar-greystar-redheartphone-outlinemap-viewvenue-flagwe_have_an_offercontactprofile-useremail_iconphone-fullsentfavorite-datecommentscheck-availability-iconvenue-sitevenue-facebookright-arrowplayavailabilitypinterestvenue-instagram WantEventWhereWhereSpecialattractionsDesignmy-wedding-iconmenumain-menu-usersearchmenu_xaccessibilityנגישותcategoriesgaleriessitestoolsgeneralgoogle-playapp-storefacebookpinteresttwittersocial_instagramSite-By-NGsoft
פתח תפריט נגישות
 

מרכזי דניאל ליהדות מתקדמת

4.9 מתוך 5 | 2 חוות דעת
03-5442740
+1

בעל העסק? בוא ליצור פרסום אטרקטיבי וייחודי לעסק שלך

קרא עוד על פרסום באתר

  • אני רוצה...
  • עריכת הטקס

מרכזי דניאל ליהדות מתקדמת

תל אביב

קצת על העסק

איך מגיעים למרכזי דניאל ליהדות מתקדמת

מצאתם טעות? ספרו לנו!

חוות דעת

(2)
4.9 מתוך 5
כתבו חוות דעת לכל חוות הדעת

שרון

19 יוני, 2014

“טקס החתונה שערך הרב מאיר אזרי”

5 מתוך 5

החלטנו לעשות חתונה רפורמית מטעמים אישיים וכמובן שהיו התנגדויות מצד ההורים והמשפחה אבל הרב מאיר אזרי מבית דניאל היה פשוט מקסים מקצועי וסבלני בכל הדרך עד לחתונה והטקס היה פשוט מרגש מרענן מקורי ומשמח מאוד ואנחנו שמחים בלב שלם על ההחלטה הזו וחושבים שזו אחת ההחלטות החשובות שלקחנו בחתונה שלנו. הטקס היה ברובו כהלכה ודומה מאוד לטקס הסטנדרטי (לאלו שפוחדים ממה שיגידו אנשים) וניתנה לנו אפשרות לשאת דברים אחד לשניה במעמד החופה, דבר שריגש עד דמעות את כל האנשים בקהל על האורח האחרון. לבסוף כל אלו שהתנגדו לטקס הרפורמי הבינו שטעו ונהנו והתרגשו יותר מכל טקס נישואין אחר. מאיר אזרי פשוט איש מדהים, נעים ואיכפתי ומומלץ בחום!

המשך

רותם וגלעד

מתחתנת 23.12.2010

21 פברואר, 2011

“לזוגות שרוצים טקס יהודי מודרני ושוויוני”

5 מתוך 5

היהדות היא כן מסורת חשובה עבורנו ולא רצינו טקס מנותק לגמרי. הטקס הרפורמי נתן לנו מענה לכל מה שרצינו: טקס מודרני, שוויוני אך מחובר למסורת. חלק מהאנשים אף לא שמו לב שלא מדובר בחתונה "רגילה". הרב קרא את ברכות האירוסין, קידשנו האחד את השנייה, קראנו דברים שכתבנו האחד לשנייה, הוקראה הכתובה שהיא התחייבויות הדדיות של שנינו (בלי שהוא יקנה אותי בתרי זוזי), קראו את שבע הברכות ונשברה כוס. הרב מאיר אזרי, ראש קהילת בית דניאל בתל אביב, הוא אדם מקסים, מנוסה ורגיש. אפילו שפגשנו אותו בפעם הראשונה פחות משלושה שבועות לפני החתונה לא הצטערנו לרגע וקיבלנו טקס מרגש שהרגיש לנו הכי אמיתי.

המשך

עסקים רלוונטיים