דף הבית  ›  חוות-דעת ראשי  ›  חוות-דעת איב- שמלות כלה outlet
ציון 5 מתוך 5
(3 מדרגים)
פרטי העסק:
איב- שמלות כלה outlet
חנה סנש 12, גבעתיים
טלפון 052-3537026
שמלות כלה וערב
הוסף חוות-דעת
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
תופרת מקסימה ומקצועית!!
הגעתי אל איילה לתיקון קטן בשמלת כלה שהייתה לי. איילה עשתה את התיקון יפה ובמהירות, והייתה מאוד סבלנית ונעימה. בנוסף לזה, היא עשתה עוד כמה תיקונים ביוזמתה לפגמים שהיו בשמלה, ונתנה לי הסברים וייעוץ להמשך הדרך. ממליצה בחום!
(30/12/2013)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
אסתי דייטשר  |  רעננה
[כזה יש רק אחד]
איכות ושירות
הגעתי לאיב לאחר שהייתי אצל מישהי לפני כן והתאכזבתי מאוד. איב קיבלה אותי בחיוך רחב ובשמחה. למרות שראיתי מספר שמלות היא הייתה סובלנית ואפילו עזרה לי וצילמה אותי כי הגעתי לבד. יש לה מבחר של שמלות כל אחת מדהימה ביופיה. אני בחורה דתיה לייט והיא התאימה לי את השמלה גם לטעם וגם לסוג הצניעות שאני צריכה. כמובן שקניתי את השמלה. יש לציין שאחרי שיצאתי ממנה ירדה לי אבן ענקית מהלב+חיוך ענקי. מומלץ בחום!
(17/12/2013)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
איילה תופרת מדהימה!
אני ממליצה בחום רב על איילה. קניתי שמלה ולקחתי אותה לתיקום אצל איילה דרך המלצות, כשהגעתי אל איילה לא האמתנתי שתוכל לעמוד באתגרים שהעמדתי לה עם השמלה, ביקשתי שמעבר לתיקונים הרגילים היא תחליף את כל התחרה ותעצב לי את המחשוף מאחורה מחדש. כשבאתי לראות את השמלה הופתעתי לראות שאיילה עשתה עבודה מהימה והרבה מעבר למה שציפיתי. בחתונה רקדתי והשתוללתי והתפרים כולם עמדו במקום...ראיתי כלות שהשמלה שלהם התפרקה במהלך הערב! חוץ מזה יש לה בסטודיו שמלות יפיפיות. איילה לא שיחחרה אותי עד שהיינו סגורות מליון אחוז על תיקונים ושינויים בשמלה, ניסנו הכל והיא הקדישה ים תשומת לב. איילה מדהימה!!!
(31/07/2013)
מחיר
₪0
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
אם ברצונך לקרוא המלצות שהתקבלו עד 13/10/2010  לחץ כאן