דף הבית  ›  חוות-דעת ראשי  ›  חוות-דעת פרחי עירית
חוות-דעת על פרחי עירית
ציון 4.3 מתוך 5
(4 מדרגים)
פרטי העסק:
פרחי עירית
אורלוב 74, פתח תקווה
טלפון 03-9301850
הפקת אירוע
הוסף חוות-דעת
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
פשוט מושלם!!!
ביצעתי הזמנה מראש לחתונה של זר פרחים וקישוט לרכב. השירות שקיבלתי היה פשוט מדהים! האדיבות, היחס, העיצוב - הכל היה יוצא דופן ומיוחד. רוצה להמליץ על 'פרחי עירית', אין לי ספק שזהו המקום שבו אמשיך להיות לקוח קבוע!
(29/11/2017)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
פרחים מעולים ושירות מדהים
מזה זמן רב לא נתקלתי בשילוב כזה של שירות, איכות ומחיר. הפרחים היו מדהימים (הזר היה גדול מהמצופה, ואפילו קיבלנו שוקולד כמתנה קטנה), איש המכירות היה חביב מאוד והעדכונים בהודעות סופר נוחים. תודה רבה !!!
(29/11/2017)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
חוויית שירות מצויינת
לאחר סקר שוק לא קטן שעשיתי, הגעתי לפרחי עירית על מנת לסגור זר כלה וקישוטים לאוטו, קיבל את פניי צוות אדיב ומחוייך, קיבלתי הצעת מחיר טובה. ביום החתונה הגעתי וגם אז קיבלו את פניי בחיוכים ובשמחה - דבר שנתן לי "סיפתח" להתחיל את יום החתונה בהרגשה טובה. הצוות קישט את האוטו שלי והכין בדיוק את הזר כלה שדמיינתי בראשי. אני לא נוהג לכתוב המלצות אבל כאן אני באמת מרגיש מחויב כי יצאתי בהרגשה מצויינת ועם חוויית שירות שלא ראיתי בארץ. זהו מקום חם וביתי. מאז לכל אירוע אני רוכש אך ורק מפרחי עירית!
(30/11/2017)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
שירות מגעיל
הזמנתי זר פרחים ליום הנישואין. עשיתי הזמנה באינטרנט שהלכה כמעט חלק. (נאלצתי לעשות אותה פעמיים, כנראה בעיה טכנית באתר) מיד עם ההזמנה. התקשרתי לודא שהם קיבלו אותה. ביקשתי באותו מעמד לדעת אם יש אפשרות לקבל הודעה או טלפון ברגע מסירת הזר לנמען. אמרו לי שמיד מקבלים הודעה עם מסירת הזר. הדגשתי את חשיבות העניין (כי היה עניים בתזמון הזר עם ברכה שהיתה צריכה להגיע ממקור אחר). אמרו לי שאין בעיה זה מתוזמן, ברגע שהנמען מקבל את הזר מיד נשלחת הודעה (עניין של כמה דקות זה היה בסדר מבחנתי. בפועל נהרסה כל ההפתעה וההודעה הגיעה באיחור של שעתיים. התקשרתי לשירות הלקוחות שלהם. השיבו לי בצורה אנטיפטית ומילים אחרות רצו לומר זה מה יש. לא אקנה שם זרים יותר. רק על השירות המגעיל והמתנשא. אוף... ממש מגעיל.
(10/09/2017)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›