דף הבית  ›  חוות-דעת ראשי  ›  חוות-דעת מדיה בר הפקות
חוות-דעת על מדיה בר הפקות
ציון 3.9 מתוך 5
(3 מדרגים)
פרטי העסק:
מדיה בר הפקות
חולון
טלפון 054-4636820
הפקת אירוע
הוסף חוות-דעת
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
ממליצים בחום
תודה רבה לכם צוות מדיה בר על השירות המקסים והאדיב, על המגנטים שיצאו באיכות מעולה, על הבלונים המתפוצצים, קרח היבש, אביזרים לרחבה ועגלת מתוקים. הכל יצא פשוט מושלם וחלומי כמובן שאמליץ אליכם בחום לכל החברים שלנו ובכלל. תודה שי וטל
(04/02/2016)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
לא ממליצים בכלל!!
עבורנו המגנטים נועדו עבור מזכרת לאורחים. השירות היה לא מקצועי, המגנטים יצאו מאוד באיחור היו חשוכים ומטושטשים ובנוסף גם מתקלפים! המון אורחים שהצטלמו בכלל לא קיבלו את המגנטים שלהם ואנחנו מאוד התאכזבנו. גם לאחר החתונה כשהתקשרנו להתלונן בפני האחראית התשובות לא היו מספקות והאשימו תמיד מישהו אחר. בסופו של האחראית הציע להדפיס הכל מחדש ולשלוח לנו, אבל שוב האיכות היתה ירודה והמגנטים החדשים עדיין התקלפו. תבררו טוב למי אתם נותנים תכסף שלכם במיוחד ביום חשוב זה. חשוב לנו לציין שבתחילה הספק נשמע מאוד רציני ואמין והבטיח לנו שהחומרים מצויינים מה שהסתבר כטעות ענקיתת!! לא ממליצים בכלל!!!!
(08/06/2014)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
מוטי וורד  |  חדרה
[כזה יש רק אחד]
חובה בכל אירוע
אני התחתנתי לא מזמן והם היו אצלי באירוע. אני חייב לציין שזה מאוד שידרג את האירוע שלי.. אטרקציה חדשה ומענינת. האורחים מאוד התלהבו גם מהתמונות מגנט וגם מהקטע שאפשר להקליט ברכות. שווה מאוד את המחיר. לא להסס ולסגור את המדיה בר!!!
(25/03/2012)
מחיר
₪3000 קיבלנו גם 2 דיסקים בסוף האירוע. אחד עם כל התמונות שהאורחים שלנו הצטלמו והשני דיסק עם כל האורחים שלנו שברכו אותנו
שם הנציג ממנו קיבלתי את השירות: יובל
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›