דף הבית  ›  חוות-דעת ראשי  ›  חוות-דעת בלונדי די ג'י
חוות-דעת על בלונדי די ג'י
ציון 5 מתוך 5
(3 מדרגים)
פרטי העסק:
בלונדי די ג'י
קרן היסוד 64, קריית ביאליק
טלפון 054-7601616
מוזיקה
הוסף חוות-דעת
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
dj blondi (חן) האלוף!!!!
לאחר שהתאוששנו, רצינו לומר תודה ולהביע הערכתינו. תודה על חתונה בלתי נשכחת, על מוזיקה טובה ואיכותית ברמה אחרת. תודה על השירות הנדיב, על הסבלנות ועל היחס החם! מאחלים הצלחה בעשייה שלך!! אוהבים ומעריכים יוגב והודיה!
(24/07/2014)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
תמונות גולשים
Eladmmn  |  טבריה
[כזה יש רק אחד]
מעל ומעבר למצופה
אין ספק שהחיבור הראשון לדי ג'יי אבי לוי (avi vibe levi) גרם לנו להרגיש שזה הדי ג'יי לחתונה שלנו! יחס אישי, בגובה העיניים, שוחח איתנו לא רק על הערב, אלא היה הכי חשוב לו שנרגיש בנוח. את אבי פגשנו בחדר העבודה שלו בקריות, תוך כדי השיחה אבי ידע לאפיין את קהל האורחים שלנו ולהכווין אותנו בבחירת המוזיקה ביחד איתו. תוך כדי ההכנות לחתונה הבנו כמה חשוב הליווי האישי וההרגשה שנותן השירות הוא איתך לאורך כל הדרך. ולגבי המוזיקה? אנחנו עד היום מקבלים פידבקים על הדי ג'יי שהקפיץ את כל האורחים (רוב המוזמנים היו צעירים) אבי שהגיע יחד עם דודי (די ג'יי מתופף- מצוין אגב!!) שמר על מתח באוויר לכל אורך הערב וקרא, מסתבר, מצויין את האורחים. אבי, המון תודה על אירוע של פעם בחיים (תרתי משמע).
(08/12/2013)
שם הנציג ממנו קיבלתי את השירות: אבי לוי
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
יעלי וסתיו  |  חיפה
[כזה יש רק אחד]
האחד והיחיד!!!
תודה לאל שהמציא את בלונדי!!! אל חן (בלונדי) אפריאט הגעתי אחרי שיצא לי לראות אותו מתקלט בחתונה של זוג חברי ילדות שלי. הייתה לנו התלבטות מאוד גדולה בין בלונדי לבין דיג'יי אחר שתיקלט בחתונה של אחי ודיג'יי נוסף שאני מכירה כבר כמה שנים טובות. הם כולם מ-ע-ו-ל-י-ם!!! לצערי, עניין המחיר מאוד שיחק כאן ועל כן, בלונדי עקף את כולם בסיבוב. בדיעבד, זו הייתה בחירה מושלמת!!! נפגשנו עם בלונדי בסה"כ 3 פעמים. הוא בהחלט קלט את הראש שלנו ותיקלט כמו מלך אצל בחתונה! נתנו לו יד חופשית (ועוד כמה שירים ספציפיים שרצינו ברוסית) ואני חייבת לציין שכולם, אבל ככווווווולללםםם (כולל סבא וסבתא שלי) רקדו. לא היה אחד שישב. היה כ"כ כיף!!! אי אפשר להסביר את זה! עד היום אנחנו מקבלים כ"כ הרבה מחמאות על בחירת מוסיקה נהדרת!!!
(12/08/2012)
מחיר
₪5000 הוספנו עוד 300 ש"ח לחבילת שטויות לרחבה שבלונדי דאג לה. תענוג אמיתי לעבוד עם בן אדם כזה!
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›