דף הבית  ›  חוות-דעת ראשי  ›  חוות-דעת צילום אחר
חוות-דעת על צילום אחר
ציון 4 מתוך 5
(3 מדרגים)
פרטי העסק:
צילום אחר
רמב"ם 4, באר שבע
טלפון 052-8949100
צילום אירועים
הוסף חוות-דעת
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
מרוצה מהמחיר אבל פחות מהשירות
אפשר לחלק את הביקורת שלי ל״לפני״ ואחרי״. לפני האירוע חזרו אלי מהר, נתנו מחיר טוב והבטיחו להגיע. במהלך האירוע הצלם אכן הגיע וצילם. המחיר שקיבלנו בהצעת המחיר היה ללא הגבלת זמן אולם לאחר האירוע התבקשתי לשלם תוספת על שהות של יותר משעה. הצילום היה באיכות תמונה גבוהה ואיכות קול בינונית. הצילום לא היה רציף כפי שביקשתי ולכן התפספסו חלקים משמעותיים מהאירוע.
(16/01/2020)
באדיבות d.co.il
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
בית אשל 30 באר שבע
סטודיו מדהים לצילום אירועים. גם סטילס וגם וידיאו.. צילום ברמב גבוה מאוד ואיכותי. שירות ויחסי אנוש מדהימים!! פשוט תענוג לעבוד איתם!!!!!
(06/06/2013)
מחיר
₪0
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
שירלי   |  תל אביב
[כזה יש רק אחד]
צילום אורי מרשנסקי
על הצלם אורי מרשנסקי: אני צלם בעצמי לכן בחירת הצלם הייתה באחריותי. עברתי בכמה מקומות לחפש גם רמה של צלם וציוד וגם את הבן אדם מאחורי העדשה. כשהגעתי לסטודיו קודם כל היה מייד חיבור, אורי פשוט בחור על הכייפאק. אחרי שראיתי את הבן אדם עברתי על החומר שלו כדי לבחון נושא של קומפוזיציה, תאורה ובכלל סגנון ומקצועיות. מאוד אהבתי והערכתי את מה שראיתי. מבחינת ציוד, מהירות העדשות והמצלמות עברתי על כל פריט ואני יכול להרגיע שיש לו ציוד ברמה כזו שמאפשר לו צילום גם בתנועה בתאורה נמוכה מבלי אילוצים. בנוסף אני יכול לספר על האירוע עצמו שהוא פשוט בחור מקסים ונעים לאנשים. מצלם כל הזמן מבלי שמרגישים בו. מאוד חיובי, כזה שאם סבתא שלי נשארה במסגרת דווקא שרוצים לעשות תמונה עם האחים.. אז הוא פשוט צילם עוד תמונה וניהל את זה בנעימות וכבוד. היום קבלנו את האלבום ויצא מדהים אנחנו סופר מרוצים. ממליצים בחום. סיכום מ-1-5 לגמרי 5. איתי ושירלי מצקר
(30/06/2011)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
אם ברצונך לקרוא המלצות שהתקבלו עד 13/10/2010  לחץ כאן