דף הבית  ›  חוות-דעת ראשי  ›  חוות-דעת ליאורה ורינה
חוות-דעת על ליאורה ורינה
ציון 3.6 מתוך 5
(3 מדרגים)
פרטי העסק:
ליאורה ורינה
שדרות גושן 8, קריית מוצקין
טלפון 053-8095430 זהו מספר מקשר, הסבר
שמלות כלה וערב
הוסף חוות-דעת
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
משה  |  קרית ים
[לא חוזר לכאן]
שרות גרוע
היום בקשתי לרכוש תו מתנה לחברה ב"ליאורה ורינה".התקשרתי בבוקר למשרד בעוספיה ונאמר לי שאין להם תווי מתנה אבל ניתן להוציא חשבונית.לשאלתי אם זה יהיה תקף בכל חנויות הרשת נעניתי בחיוב. לא הוסבר לי ולא נאמרה מילה שניתן לבצע את הרכישה בכל חנות רשת,וגרוע מכך - לא נאמרה ולו מילה אחת שבחנות בעוספיה לא ניתן לבצע זאת. אני תושבת הקריות וטרחתי להגיע לעוספיה.... נכנסתי לחנות בשעה 15.35 החנות היתה חשוכה ורק במשרד ישבה מישהי.כשאמרתי "אוי נבהלתי חשבתי שכבר סגור" נעניתי"עוד מעט" "מה זה עוד מעט?" "עוד מעט" הגברת לא טרחה להדליק אור בחנות לא הציעה שירות ולא זזה ממקום מושבה.נתנה הרגשה שכדאי שאלך... בחוץ יש שלט מאיר עיניים שהמקום פתוח עד השעה 16.00 . לשאלתי אם אתה דברתי הבוקר בענין תו מתנה נעניתי בחיוב,אבל אז הואילה הגב' לומר לי שאין באפשרותה לעשות זאת. אצטרך לגשת לאחת מהחנויות. בשיא החוצפה אמרה לי:"לא הבנת אותי טוב". מה היה להבין????!!!! ממשהו שלא הוסבר ולא נאמר.לא היתה שום נימה של התנצלות,נהפוך הוא - מין גישה מתנשאת ושוב:"לא הבנת אותי".צר לי שהאיי -קיו שלי לא מסוגל להבין דברים נשגבים שכאלה.מה שכן הבנתי זה חוסר השרות שמספקת הגב' הנכבדה. מתנה לחברה - כבר לא אקנה בליאורה ורינה
(30/12/2015)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
קרא תגובות (1)
תגובת העסקלקנות בליאורה ורינה זו חוויה
ניתן לרכוש תו מתנה ולממש אותו בכל חנויות ליאורה ורינה, למעט בחנות המפעל בעוספיה. חווית הקנייה בליאורה ורינה עומדת כנר לרגלינו, ושירות הלקוחות שלנו הוא ללא דופי. על כך יעידו אלפי נשים מאושרות הנמנות על קהל לקוחותינו כבר 30 שנים. אנו מצרות על אי ההבנה שנקלעת אליה ונשמח לשרת אותך גם בעתיד.
(03/01/2016)
ליאורה ורינה
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
מוכרת מעולה
הסניף בקרית מוצקין בניהולה של המוכרת גילה, הוא הסניף בו קניתי בגדים לשלוש החתונות של בני, כמו כן קונה שם בגדים באופן כללי. אני רוצה לציין את המוכרת גילה שכמובן ללא הטאץ' שלה לא הייתי מסתדרת. היא פשוט מסתכלת עלי ומיד קולעת בול לטעמי. לא יאומן. למען האמת, נכנסתי לסניפים אחרים שלהם, לא הצלחתי למצוא שם דברים שמצאו חן בעיני וזאת אני זוקפת לחובת המוכרות בסניפים. וההוכחה היא גילה מסניף קרית מוצקין.
(25/11/2014)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
shira_pi  |  כפר סבא
[כזה יש רק אחד]
אחלה בגדים לאמא של הכלה / החתן
חמותי מאוד לא אוהבת בגדים "מפונפנים" ולא אוהבת חצאיות, אבל מצד שני - זו עדיין החתונה של הבן שלה.. אצל ליאורה ורינה מצאנו לה בגדים מקסימים ( מכנס-חצאית + חולצה וג'קט) שהיו יפיפיים, נוחים ואלגנטיים מאוד. השירות היה מצויין והמוכרת הייתה אדיבה ונעימה. מומלץ למי שמחפש את הסגנון הסולידי ולא הפייטים המנצנצים.
(30/01/2011)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
אם ברצונך לקרוא המלצות שהתקבלו עד 13/10/2010  לחץ כאן