דף הבית  ›  חוות-דעת ראשי  ›  חוות-דעת גוסטו
חוות-דעת על גוסטו
ציון 3.7 מתוך 5
(6 מדרגים)
פרטי העסק:
גוסטו
תל גיבורים 5, תל אביב
טלפון 03-5182052
חליפות חתן
הוסף חוות-דעת
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
סוזי ואיציק  |  קרית אתא
[כזה יש רק אחד]
הם פשוט מקסימים- הכל במקום אחד!!!!!
הגענו לגוסטו בעקבות המלצה של חברים אחרי שחיפשנו חליפה יפה במחיר שפוי (בהתחשב בעובדה שאין בה שימוש אח"כ). בחור בשם גבי טיפל בנו במקצועיות, הקשבה והמון (!!!)סבלנות, הבין בדיוק מה אנחנו מחפשים ואחרי שעה יצאנו עם חליפה מושלמת ואפילו נעליים... תודה רבה על השירות המעולה והמחיר ההוגן ביותר :)
(06/01/2012)
מחיר
₪1800 חליפה + חולצה + חגורה + עניבה + נעליים.
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
Nir  |  תל אביב
[אחד מהטובים]
חליפת חתן
מחירים סבירים, שירות מצויין. מוכרים בהחלט מקצועיים. מומלץ, קניתי 3 חולצות + מכנס + נעליים ועניבות ב- 1500, כדאי לבקש הנחה.
(06/07/2011)
מחיר
₪1500
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
עמוס וקצת יקר
חיפשנו לבן זוגי חליפה לחתונה ושמענו המלצות עליהם. הגענו לחנות העמוסה ואחרי שהמתנו כמה דקות אחד המוכרים התפנה אלינו והראה לנו מספר חליפות. בן זוגי כבר ידע פלוס מינוס מה הוא רוצה (אחרי שעברנו בכמה חנויות לפני כן) והדברים שהראו לו לא התאימו לסגנון שהוא חיפש. הייתה אופציה להתאים את החליפה למה שרצינו אבל המוכר לא התלהב מהרעיונות שהעלינו והסביר שהחליפה יותר יפה ככה. בסופו של דבר החלטנו לוותר על הקנייה שם (ומצאנו מקום אחר שעשה לנו את ההתאמות כמו שרצינו והמחיר הסופי היה כחצי מהמחיר שהוצע לנו אצלם).
(28/01/2011)
מחיר
₪1800 לחליפה כולל חולצה ועניבה
שם הנציג ממנו קיבלתי את השירות: אם אני לא טועה - אבי
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
shira_pi  |  כפר סבא
[כזה יש רק אחד]
שירות נהדר, חליפות מעולות, מחיר מצויין
הגענו לגוסטו ביום שישי, שמטבע הדברים יותר עמוס מימי השבוע האחרים. למרות העומס, ואחרי שחיכינו כמה דקות התפנה אלינו בחור בשם משה, שבסבלנות אין קץ ובמשך 3 (!!) שעות הראה לנו חליפות, עניבות ומה לא. המוכרים מאוד מקצועיים ויודעים להתאים גזרה ומידה במבט אחד. הייתה לו המון סבלנות כשהתלבטנו על צבע העניבה, והוא לא ניסה לדחוף אותנו לשום כיוון בשביל "לסיים עם זה" - רק הראה לנו הרבה מאוד אופציות בסבלנות ונחמדות. המבחר מאוד גדול מבחינת סגנונות, צבעים וגזרות. התיקונים וההתאמות של החליפה- כלולים במחיר. בנוסף, לא הרגשנו שניסו "למכור" לנו בכוח חליפות יקרות יותר / מוצרים נוספים.
(13/01/2011)
מחיר
₪1950 כולל התאמה אישית של החליפה: ג'קט , מכנסיים, 2 חולצות ו2 עניבות.
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
נטלי ומוטי  |  רמת גן
[אחד מהטובים]
כדאי לנסות
הגענו לגוסטו אחרי המלצות ששם יש מבחר גדול ומכובד -לא צעקני מידי ומחירים סבירים. הכינו אותנו מראש שהשירות יכול להיות בעייתי. ואכן למוכרים היתה גישה קצת מעצבנת של "אנחנו יודעים ואתם לא" לא, אבל בסך הכל עזרו. פשוט צריך להגיע עם ראש פתוח וסובלנות, כמה שיותר מוקדם ולא ביום שישי- כשעמוס.
(13/01/2011)
מחיר
₪1800 חליפה, חולה, עניבה וחגורה
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
לירון ואמיר  |  תל אביב
[לא חוזר לכאן]
גוסטו
לגוסטו הגענו אחרי תמונה שראינו באתר שלהם, ושבהחלט שיקפה את מה שאני ובן זוגי ראינו בעיני רוחינו כחליפת החתן שלו. כאשר הגענו לגוסטו, היו בה שני לקוחות נוספים חוץ מאיתנו, ומס' מוכרים לא מבוטל שהסתובב באפס מעשה. המתנו זמן רב מאד (כעשרים דקות), וכאשר לא פנו אלינו, ביקשנו עזרה, וגם אז חיכינו עוד כרבע שעה. לבסוף התפנה אלינו מוכר בשם אבי, שלא הסכים לשמוע מה אנחנו מחפשים, והתעקש שהוא יודע להתאים את החליפה לחתן. ויתרנו, והחלטנו לתת לו את האפשרות להראות לנו חליפה. לאחר מדידת חליפה מזעזעת שהייתה רחוקה מאד מהסגנון שחיפשנו, בן זוגי פשט את החליפה בחדר ההלבשה, ואני ניגשתי לאבי ע"מ לבקש חליפה בסגנון שאנו רוצים. שטף הצעקות שקיבלתי הימם אותי לחלוטין, וכמובן שרציתי לעזוב את המקום באותו הרגע, אך מאחר ולא רציתי לקלקל לבן זוגי את הרגע, החלטתי לגשת לאחד האחראים (גם בחור בשם אבי), ולבקש מוכר אחר. אבי האחראי טען כי אין מוכרים אחרים שיוכלו לעזור, אך החליט להעיר לאבי המוכר והציע לנו בעצמו שתי חליפות אחרות. מהר מאד הבנו את הפרנציפ ועזבנו לכיוון אופנת סגל שהשכיחו את החוויה הנוראה בין רגע!
(06/01/2011)
מחיר
₪1500 מחיר ממוצע
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
אם ברצונך לקרוא המלצות שהתקבלו עד 13/10/2010  לחץ כאן