דף הבית  ›  חוות-דעת ראשי  ›  חוות-דעת בן קרמונה
חוות-דעת על בן קרמונה
ציון 5 מתוך 5
(3 מדרגים)
פרטי העסק:
בן קרמונה
ברודצקי 8, נתניה
טלפון 03-6416390
מוזיקה
הוסף חוות-דעת
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
נועה ולירון  |  חדרה
[כזה יש רק אחד]
"ה" DJ
כשראינו את בנצי מיד התאהבנו בבחור המצחיק ומלא החיים, שהיה שמח לעשות איתנו ניסויים. הראה לנו איך המערכות שלו עובדות באולם והרשים אותנו חבל על הזמן. תמך, עזר בבחירת השירים ואפילו הקליט אותנו בכמה אופנים. אז תודה בנצי על ערב מושלם שבו הקפצת את כל האולם. אוהבים וממליצים בחום ואהבה כי זו הבחירה היא הכי נכונה!
(07/03/2012)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
hadas   |  תל אביב
[כזה יש רק אחד]
וואו!!!!
רצינו להרים מסיבה ובחרנו את הדיג'י הנכון!!!! בפגישה הראשונה עם בנצי הבנו שהוא מאוד מקצועי, אמין ויודע לקרוא אנשים. בנצי הוא הדיג'י הראשון והאחרון איתו נפגשנו. הסברנו לו את רוח החתונה והוא השמיע לנו מוסיקה והבנו שאנחנו לא צריכים להוסיף מילה ורק לתת לו לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב- לעשות מסיבה!!!!! הייתה לנו חתונה מדהימה!!!! מסיבה מטורפת!!!! הוא קרא את הקהל ולא נתן להם לנוח לרגע!!! אנחנו לא מפסיקים לקבל תגובות על המסיבה המטורפת שהייתה. ואף מילה לא יכולה להסביר כמה מעולה היה!!!! דיג'י טוב לא צריך שיתנו לו פליי ליסט ושירים לארוע, בנצי בהחלט הוכיח שהוא הטוב מכולם!!!!! בהמלצת בנצי הגיעו שני מתופפים שדאגו להרים את המסיבה ולעשות שמח יחד איתו - ויחד הם היו מדהימים!!!
(16/04/2011)
שם הנציג ממנו קיבלתי את השירות: בנצי
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
roy.tert  |  תל אביב
[כזה יש רק אחד]
מדהימים!!!!
שלומי ובנצי תודה על הכל עשיתם לנו את החתונה הכי שמחה שאפשר היחס האישי והמקסים, הקריאה המדהימה של הקהל וקלעתם בול לכל מה שרצינו!!!! נמליץ בחום לכל מי שנדבר איתו!!!! אז המון המון תודה בחרנו בהכי טובים שיש!!!!!
(22/12/2010)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›