דף הבית  ›  אהבה מחושבת  ›   למה לי חקירה עכשיו?
כתבות לפי נושאים
מקום לחגוג
קייטרינג ובר
מארגנים חתונה
בית יהודי
הטקס
הכלה
טיפוח וכושר
החתן
מוזיקה
צילום
יחסים
אהבה מחושבת
מסביב לחתונה
מסיבת רווקות
סיפורי חתונה
ירח דבש בחו"ל
הבלוגיה
gays wed
חתונה ירוקה
המדריך לחתונה
שמלות כלה 2016
שמלות כלה2017
twitter   הדפס שלח לחבר
הוסף למועדפים שלי
הדפס
שלח לחבר
Share facebook
twitter

למה לי חקירה עכשיו?

בדיקת רקע לפני החתונה היא לפעמים המעשה הנכון

מאת רון שגב-פינקלמן   15.12.15   מתוך כתבות:  אהבה מחושבת

כשאתם מתחתנים אתם למעשה מבטאים את ביטחונכם באדם שאתו בחרתם לחלוק את חייכם. לעתים כדאי לוודא שאכן מה שאתם יודעים על בן הזוג הוא כל מה שצריך לדעת, ואין דברים המצויים מתחת לפני השטח

אנחנו ממש מתנצלים שהתפרצנו לרגעי האושר שלכם עם כל מיני חשדות מעצבנים. אבל לפעמים צריך להיות רע בכדי להיות טוב ועל כן אנחנו מרשים לעצמנו להיות ה'רעים' שאומרים לכם את זה בפשטות: לא תמיד אתם יודעים הכל על בן הזוג שלכם ולפעמים עוגמת הנפש, לאחר החתונה, היא כל כך גדולה שכדאי לעצור רגע ולבדוק האם 'הנסיך על הסוס הלבן' הוא אכן נסיך? והאם 'המלכה מן האגדות' היא באמת מלכה?... אנחנו בטוחים שכן, אבל רק כדי להיות בטוחים, פנינו לאלירן חפץ, חוקר פרטי ובעל משרד חקירות א.חפץ חקירות, ובררנו עבורכם מתי ואיך צריך לבדוק...

מתי מומלץ לבדוק את בן/ת הזוג?

באופן כללי, לפני שמתחייבים לכל החיים, הייתי ממליץ לכולם לברר, אך אם נהיה ספציפיים, הבדיקה מומלצת בעיקר לבעלי הון או נכסים. כמו כן, למי שזוהי אינה חתונתו הראשונה או לזוגות שנישאים לאחר הכרות קצרה של מספר חודשים, גם כן הייתי ממליץ. בני זוג צעירים בתחילת דרכם, שחיים יחדיו ונמצאים בזוגיות של שנים, יכולים לוותר על כך, אלא אם מתעורר אצלם חשד מיוחד.


מה זה אומר 'חשד מיוחד'?

בן הזוג מתנהג מוזר, מגיע הביתה מאוחר, מדבר או יוזם פחות, מפנק יותר, נעלם לזמן ממושך או בקיצור אינו מתנהג כבעבר. יכול להיות שסתם עוברת עליו תקופה קשה, אבל יכול להיות שהוא בוגד. במקרה כזה הייתי ממליץ בדיסקרטיות רבה לבדוק את זה ולהיות רגועים יותר.

איך מתבצעת חקירה?

בן/ת הזוג פונים אליי כדי להיות בטוחים שהם עושים את הצעד הנכון וכדי לוודא שאין 'שפנים' בכובע שהם לא יודעים עליהם. אגב, לעיתים אלו הם דווקא ההורים של בן או בת הזוג שרוצים להיות בטוחים והם אלו שפונים אליי, ללא ידיעת בנם/בתם. בכל מקרה החקירה מתבצעת בסודיות ודיסקרטיות מוחלטת והפרטים והגילויים (אם יש) נמסרים אך ורק למי ששכר את שירותיי. במהלך החקירה, אני אוסף חומר רקע כמו סוג הרכב של הנחקר, כתובת, תמונתו, קבלת אינפורמציה כללית ומסייעת. מיד לאחר קבלת האישור מהלקוח אני מתחיל לפעול ומעדכן אותו בכל שלבי החקירה.


מי הם האנשים שפונים אלייך?

בדרך כלל זוגות שנישאים בגיל מאוחר, 35 ומעלה, בני זוג שזוהי חתונתם השנייה, הורים מודאגים או חושדים, זוגות שנישאים בחתונת בזק וכן כאשר אחד או אפילו שני בני הזוג צברו רכוש (לאו דווקא ממון רב) ונכסים ורוצים להיות בטוחים בקרקע היציבה של בן/ת זוגם.

איך לבחור משרד חקירות?

     1. חשוב לבחור במשרד מקצועי, עם ניסיון והמלצות. כמו כן, להתרשם מהחוקר עצמו ומהגישה שלו. אל תתביישו לבקש לראות תעודות, זה חשוב!

      2. וודאו שהחקירה וכל החומרים מושגים באופן חוקי!

      3. בדקו את המחיר בהתאם לסוג החקירה שאתם מעוניינים בה והשוו, אך זכרו שמחיר זול מאוד מחשיד...


היו לך מקרים 'מעניינים' שבדקת זוגות לפני הנישואים?

בוודאי. באחד המקרים פנתה אליי בחורה שבן זוגה היה נעלם למספר שעות כל פעם, באמתלות שונות והיא לא הצליחה להשלים לבד את 'החורים' הללו של ההיעלמויות שלו. לבסוף גיליתי שיש לו מישהי מהצד. מקרה אחר היה על רקע כלכלי, בן הזוג סיפר שהוא עובד במשרה מסוימת ונכבדת עם שכר נאה ולאחר בירור מעמיק הסתבר שהוא נוכל עם חובות רבים. בנוסף, הייתה לי פעם אישה שרצתה לשכור את שירותיי לאחר שבן זוגה בגד בה והבטיח ל'חזור למוטב' והתחרטה. חצי שנה מאוחר יותר הם התחתנו ומהר מאוד הם גם התגרשו, כשגילתה שהוא מעולם לא עזב את האישה השנייה עמה בגד אלא רק החליף את 'שעות הביקור' שלו אצלה. היא התקשרה לספר לי זאת והביעה חרטה שלא שכרה את שירותי טרם החתונה. עם כל זאת, יש גם הרבה מקרים משמחים שבהם אני מעדכן את בן/ת הזוג שהכל תקין ונפלא והם יכולים להינשא בשקט, ומאחל להם אושר ועושר.

twitter   הדפס שלח לחבר
הוסף למועדפים שלי
הדפס
שלח לחבר
Share facebook
twitter
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
סגור
הוספת תגובה
שם
דוא"ל
הציגו את כתובת הדוא"ל
כותרת
תוכן
בלחיצה על "שלח" הנני מאשר שאינני שולח כל תגובה המפרה את תנאי השימוש בפורטל מתחתנים ברשת.
שלח