דף הבית  ›  חוות-דעת ראשי  ›  חוות-דעת דודו קורן סטודיו לצילום
ציון 4.9 מתוך 5
(77 מדרגים)
פרטי העסק:
דודו קורן סטודיו לצילום
אלוף קלמן מגן 3, תל אביב
טלפון 050-3300224
צילום אירועים
הוסף חוות-דעת
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
הקשר עם הצלם לא מסתיים ביום החתונה - והשירות היה רע
הפגישה הראשונה עם דודו הייתה מלאת תקווה והוא עשה רושם של מישהו שיודע את העבודה.שכרנו את שירותיו בעקבות החתונה של בן משפחה שהמליץ עליו למרות שזה היה לפני האירוע שלהם אז הוא לא ידע מה מחכה להם אחרי החתונה.ההבדל בין מה שדודו מבטיח לבין מה שמתקיים בפועל הוא שמיים וארץ.דודו מבטיח הרבה דברים ומפתח ציפיות.ציפיות אלה מתנפצות במהרה. ביום האירוע, דודו הגיע עם צלם לסלון הכלות כשכל התהליך של האיפור כבר הסתיים. זה חשוב כי לטענתו אנחנו משלמים לו על כל היום והוא יהיה איתנו מהבוקר, אז זה לא קרה. יצאנו לצילומים בלוקיישנים שהוא בחר, זה היה נחמד אך גם כן קצת טכני. ניתן להבין זאת כי הוא עובד עם כל כך הרבה זוגות אך כל זוג רוצה להרגיש שהוא מיוחד.החתונה עברה בשלום, דודו הכין מצגת יפיפייה שרצה בזמן האירוע. הצרות האמיתיות התחילו אחרי סיום החתונה. כבר יום למחרת האירוע ואפילו בערב לפני החתונה עצמה, דודו התחיל ללחוץ על התשלום ולמרות שזה צפוי שנשלם לספקים מיד לאחר האירוע אין צורך להלחיץ וזה חשוב ליצירת יחסים נעימים עם לקוחות. אני ובן זוגי לא גרים בארץ, אז היה חשוב לנו לסיים עם כל ענייני החתונה לפני שאנחנו חוזרים הביתה. בחרנו במהרה את התמונות לאלבום ואת כל מה שצריך לעשות מהצד שלנו, והוא שלח לנו קובץ עם תמונות האלבום שנראה כאילו הוא פשוט הכניס את כל התמונות לתוכנה ולא עבר עליהן כלל. התקשרתי אליו כבר מחול היות והוא אינו מתקשר עם אנשים דרך מיילים בצורה יעילה, ובמשך חצי שעה ניסיתי להסביר אילו דברים אני רוצה לתקן באלבום. הוא חזר ואמר מספר פעמים כי הוא לא יעשה לאלבום תיקונים נוספים.לאחר שנה חזרנו לביקור ועיניי חשכו כשראיתי כי הוא לא התייחס כמעט לתיקונים שביקשתי.שירות נוראי ולא הייתי ממליצה. שמעתי סיפורים דומים
(23/03/2014)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
קרא תגובות (1)
תגובת העסקתגובה לפולינה
הפגישה הראשונה עם פולינה ואוהד הייתה מלאת תקווה והיא עשתה רושם של מישהי שיודעת מה היא רוצה. בעקבות צילום אירוע של זוג המקורב להם בקרבה ראשונה לא אנקוב בשמם רק אומר שהם מקסימים באמת והיה לי התענוג והזכות לצלם גם אותם. בתאריך 10.8.2012צילמתי את פולינה ואוהד בחופה מצומצמת בבית כנסת בקריות חוויה חביבה שהשאירה לי מקום לציפייה שהתנפצה לי במהרה. שמונה חודשים לאחר מכן בחודש אפריל בשעה 13:30הגעתי עם הצלם שלי כהרגלי למספרה בעיר חיפה בסלון חיכתה לי כלה זעופה שבדמיונה למרות תאום ציפייה קודם ראתה את הצלם מלווה אותה עוד משלב ההתעוררות או אולי משלב מקלחת הבוקר ...? בלוקיישן חיכה לי שיעור קשה במיוחד 4 שעות של צילום מאתגר מול זוג טכני מאוד בלוקיישן הראשון מצאתי את עצמי מקפץ מאחורי מזרקות ושיחים על מנת למצוא עניין צילומי מול אתגר לא פשוט כלל, אבל אני לא מוותר בלוקיישן השני לקחתי את פולינה ואוהד החביבים למושבה הגרמנית השלתי מעלי את המשקל העודף כמו יצאתי לקרב ... בלוקיישן בתאורות ובפלשים חיצוניים ,הומור הצללות וגם סתם צילום ספונטני של הליכה וטיול. מיד עם תום הצילומים הכנתי מצגת שתרשים את האורחים ותמחיש ולו במעט מאמץ יפה. האירוע שחיכה לצוות ולי היה אירוע דליל וקשה לצילום עשינו את מירב המאמצים לתעד ובאנרגטיות האפשרית והצוות עזר לי לתזז בין האורחים ועשה את המוטל עליו ,ובשל הידיעה שלא מתפקידי להביע דעה על אירוע זה או אחר רק אציין שהוא הסתיים בשעה 22:15 לערך . ובכן הצרות האמיתיות החלו באמת כמו שפולינה אומרת , אחרי האירוע הגרפיקאית המסורה שלי עשתה את המוטל עליה וסיפקה את הסחורה במהירות מיידית ,ונתקלה בכמות בקשות לשינויים גראפיים חסרי תקדים ואני מצטט "להאריך את העניבה של החתן כי היא קצרה מידי" זו ועוד בקשות כגון אילו נענו בחיוב למרות הכול !!! ועל מנת לשמור על האינטרס של הזוג מול הגרפיקאית אני שומר אפילו ארכיון של תיקונים ובקשות לפני הדפסה . התקשורת עם פולינה הייתה בעייתי למרות שניסיתי להסביר לה את ההיגיון שעומד מאחורי השרות האישי שמוצע לאישור אלבום במפגש או בשיחה טלפונית שעדיפה על מייל שפותח רק מקום לאי הבנות נוספות האמירות שנכתבות אחרת ונשמעות אחרת. כעבור שנה !!! אחרי שסיימנו את המסירה של האלבומים הגיעה חוות דעת שברגע הראשון שקראתי את התוכנה חשבתי שמדובר במתיחה, ברגע השני מאוד כעסתי ,וברגע אחר הבנתי במי מדובר התנחמתי בידיעה שלא כל הזוגות יוכלו לחבק את האהבה שיש לי לתת להם. העולם... לא תמיד מושלם...:) ובכן לסיום חשוב לי להודות למערכת מתחתנים על היעילות ועל השקיפות האמיתית שהם מספקים , וגם על הבמה להגן עלינו הצלמים מול לקוחות כפויי טובה . ולכל לקוחותיי העתידיים ולכל מי שלא הבין למרות שציינתי בכל חוזה שנכתב מול לקוח ... התשלום הוא למחרת האירוע ולא מהמשך כשיהיה חשק , אולי. ולך פולינה היקרה , הייתי רוצה לצטט משפט שאמר אדם פשוט בשם "אברהם לינקולן" "אני מודה בפשטות,שמעולם לא שלטתי באירועים אלה הם ששלטו בי" עדיין זמין לשרותך ,דודו קורן צלם.
(03/04/2014)
דודו קורן סטודיו לצילום
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
צלם זה הכי חשוב בחתונה ודודו קורן הצלם הכי מקצועי ואמין שיש ההחלטה הכי טובה שעשינו בחתונה!!!
הצלם זה הדבר הכי חשוב מעבר לבעל... שמענו המון ביקורות טובות על דודו קורן ולכן החלטנו לבדוק, לא רק שיצאנו מרוצים ושנהננו מהצילומים יצא כל כך מקצועי יצירתי ומושקע שזה היה מעבר למה שביקשנו!!! לא ראינו הרבה צלמים שהיו ככה מתאמצים בשבילנו דודו מסור לגמרי לעבודה יש לו רעיונות מקוריים, מטפס על דברים שוכב על הריצפה בשדה הכל שתצא תמונה מדהימה ואכן יצא מהממם אין משהו שלא מפרגן על התמונות והסרט!!! המון סבלנות אכפתיות ויצירתיות והרבה מעבר לזה דודו אלוף תודה!!!
(28/04/2015)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
קרא תגובות (2)
תודה ..רבה ...,אבל...
כייף לשמוע המילים מחממות לי את הלב תודה על הפירגון רק מי זה/זו....ZM...:) דודו קורן.
(30/04/2015)
dudu
לדודו באהבה והערכה מזוהר ומאור
חחחח... :) שכחתי לכתוב שם.. ZM= זוהר ומאור
(08/07/2015)
ZM
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
המשך ...
מדובר באוסף של אנשים מקצועיים וכישרוניים. כל האירוע לא נחתם לרגע וראו כי כל אחד ואחת מהצוות נתן את נשמתו. כולם עבדו במרץ רב ושוב כמו שרשמתי עם המון תשוקה לצילום. דודו אתה לא תיפרד מאתנו כל כך מהר, מאחלים לעצמנו שנזמין אותך לכל אירוע משמח עתידי. אין ספק שאת החתונה הזאת ואת המסע שעברנו איתך לא נשכח לעולם. (גם כי יש תיעוד של מיליון תמונות בערך וגם כי נחרטת לנו בלב). אתה איש נדיר! מאחלים לך הצלחה בכל, וברור שדרכך יתועלו למקומות הכי קסומים שיש. תודה ענקית לכל הצוות. אוהבים אורטל וגארי (אפריל 03.04.2014 )
(05/04/2014)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
הצוות של דודו קורן היה פיצוץ בחתונה!!
התחתנו ב-28.8..לאורך כל היום דודו והצוות שלו היה מאוד שירותי ונלהב..באירוע עצמו הצוות היה בכל מקום..דאג לצלם מגוון רחב של תמונות ושל כמה שיותר אורחים..היינו מאוד מרוצים מהעבודה של דודו והצוות שלו במהלך החתונה..כמו כן לאחר החתונה קיבלנו כבר ביום למחרת את התמונות והתחלנו לעבוד על האלבום!!! תודה רבה דודו!!! נטלי וניר!
(07/09/2013)
מחיר
₪0
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
מלך!
התחתנתי ב 30.5.13 ואני חייב לציין שדודו ונטלי היו מדהימים מתחילת הדרך ועד לסוף החתונה! לפני החתונה הצטלמנו בסטודיו של דודו לצילומי רווקות(?) וכבר אז היה ממש נוח(בכל זאת, אנחנו לא עומדים כל יום מול מצלמה) ההמלצות ללוקיישנים של אתרי הצילומים היו מצויינים ויצאו לנו תמונות ממש ממש יפות. באירוע עצמו הוספנו אצל דודו אטרקציה חדשה - הוא פשוט הביא את הסטודיו לגן אירועים וכל מי שרצה מגנט - הלך לסטודיו והצטלם שם - זה היה ענק! יצאו תמונות מדהימות באיכות שפשוט לא מתקרבת לתמונות חתונה רגילוץ ולשאר התמונות מהלוקיישינים והאירוע, החבר'ה שיתפו פעולה ועשו תמונות מטורפות ובאמת שהיה שווה להשקיע באטרקציה הזאת. הצלחה גדולה! בנוסף, ראו שדודו נותן את הנשמה לכל אורך האירוע, תפס בעדשתו את כל הרגעים הקטנים והחשובים וכמובן שגם את הגדולים. אין מילים חוץ מתודה. ברק
(03/06/2013)
מחיר
₪0
שם הנציג ממנו קיבלתי את השירות: נטלי
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
יוליה וארטיום - חתונת השנה 13.06.13
תודה ע-נ-ק-י-ת לדודו קורן והצוות שלו על יום מדהים, על צילומים מאגדות, על צחוקים ושטויות, על הפרגון והסבלנות... עשיתם עבודה נהדרת. דודו, שיחקת אותה! אתה בן אדם מיוחד והיה לנו זמן איכות ושעות מגניבות איתך! אוהבים, ארטיום ויוליה זוגות - אנחנו ממליצים פה אחד: דודו קורן!!!!!!
(14/06/2013)
מחיר
₪0
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
Meiran Rubinstein  |  חיפה
[כזה יש רק אחד]
אורן ומירן - 20.5.13
פגשנו לא מעט צלמים, חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות... אבל עם דודו היה חיבור מיידי. היה לנו חשוב להרגיש נוח ורגוע בסביבת הצלמים שלנו ביום החתונה ודודו והצוות נתנו לנו את ההרגשה הזאת שאותה לא קיבלנו אצל אף אחד אחר מהצלמים שפגשנו. למרות לקחנו את החבילה הבסיסית ביותר שדודו מציע קיבלנו ממנו את המקסימום. אנחנו לא אנשים שמבינים במצלמות, אבל האורחים שכן מבינים אמרו לנו שהציוד של דודו נחשב ציוד מצויין (מצלמות, עדשות וכו'...) הסרט והאלבומים מקסימים ומשקפים בדיוק את החתונה שלנו שהיתה קטנה ואיכותית. אומנם אנחנו אלו שהכתבנו את הלוקיישנים להצטלם בהם אבל דודו הלך עם הראש שלנו ונתן לנו להחליט ותוך כדי הכניס אותנו לפרופורציות. תודה מיוחדת מגיעה לנטלי שאומנם לא היתה בחתונה שלנו אבל הקדישה לנו לא מעט זמן. ולדודו והצוות, שוב תודה על הכל. :)
(19/06/2013)
מחיר
₪0
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
היה פשוט אחלה
אני רק רוצה לאמר שדודו הוא הצלם הכי מקצועי שפגשתי. אני רואה בכל מיני חתונות צלמים שיושבים ומסתובים, אבל דודו מפקד על הצוות שלו כמו שצריך, מוודא שיש צילומים בלי הפסקה ואיפה שצריך ליות בכל מיני מוקדים בחתונה כדי לא לפספס אף רגע. ככה שיוצא שיש תמונה אחת כמה פעמים מלפחות 3 זוויות. חוץ מזה בתמונות עצמן ניתן לראות את המקצוענות שיש בבנאדם. דוגמא: עשינו תמונות בים (עם כניסה למים) דודו ידע איפה צריך לשים את הפלאש באיזו זווית כדי שתצא התמונה המושלמת בלי כל מיני נסיונות, ידע בול מה צריך לעשות כדי שיהיה מושלם. חוץ מזה הוא מגיע מוכן (בא עם מצברים לצילומים כדי שחס וחלילה לא תגמר הסוללה). מעביר כבר באותו יום את התמונות למחשב מבצע גיבויים כדי שלא יקרה מצב שמשהו ילך לאיבוד. בקיצור צלם מקצועי ביותר מצד אחד ואחלה של בנאדם מצד שני, נותן הרגשה כיפית ומוריד לחץ.
(19/06/2013)
מחיר
₪0
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
דודו ועינב 17.6.13
בחרנו בדודו קורן לצלם את החתונה שלנו אחרי שראינו עבודות שלו שהיו פשוט מדהימות וגם נכחנו באירוע בו הוא צילם וראינו את הסבלנות והמקצועיות שלו והחלטנו ללכת על זה. דודו קורן גם מציע לבוא להצטלם בסטודיו מעין צילומי רווקות כחודשיים לפני החתונה. אז גילינו שבנוסף למקצועיות ולכישרון, דודו מצחיק ופשוט מצליח לגרום לאנשים שלא אוהבים להצטלם להשתחרר מול המצלמה. בקיצור, ממליצים בחום !!!
(20/06/2013)
מחיר
₪0
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
צוות מנצח לאירוע מושלם
דודו ונטלי צוות מנצח , כייף להעביר איתם את היום המיוחד הזה , לקבל את המקצועיות הזו זה לא דבר שמובן מאליו !! בתור אחד שעובד בתחום החתונות, ורואה כל יום צוותי צילום אלבומים וכד', אני חייב להגיד שגם הסרטון, העריכה, הצילום סטילס, הכל היה מ-ו-ש-ל-ם . ממליצים בחום אופיר ועינת
(05/07/2013)
מחיר
₪0
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
8 7 6 5 4 3 2 1  הבא ›