דף הבית  ›  חוות-דעת ראשי  ›  חוות-דעת אלי גולן
חוות-דעת על אלי גולן
ציון 4.4 מתוך 5
(27 מדרגים)
פרטי העסק:
אלי גולן
לואי פסטר 4, תל אביב
טלפון 053-6605381 זהו מספר מקשר, הסבר
איפור ושיער
הוסף חוות-דעת
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
רונית   |  באר שבע
[לא חוזר לכאן]
חוויה שלילית לי ולמלווה שלי
לכל המעוניינת, הגעתי לאלי גולן בעקבות המלצה של סלון הכלות עמנואל שנמצא ליד. להלן חוות הדעת השלילית שלי לכל המעוניינת: 1)בשלבי תסרוקת הניסיון+איפור ניסיון - העבודה היתה לא מקצועית ולא מעמיקה. בתסרוקת ניסיון אלי פשוט הרים לי את השיער בעזרת שתי ידיו, ונאלצתי לדמיין את התסרוקת, הוא לא באמת עושה איזה תסרוקת ניסיון כמו שזה נשמע. 2) איפור הניסיון מתבצע על עין אחת בלבד, ללא אודם או מייק אפ. כשלא אהבתי את האיפור. המאפרת שילה (שהיא אישתו של אלי גולן) גרמה לי להרגיש מאוד לא נוח, היא כעסה ולא ניסתה להבין, אלא רק לשלול את כל מה שהצעתי. 3)במעמד התסרוקת ניסיון אלי גולן ביקש ממני לבוא שוב לתספורת קטנה לפני החתונה. הגעתי כפי בקשתו ובסוף התספורת נאמר לי שעליי לשלם 270 ש"ח !!!! אגב, מדובר בתספורת מדורג לשיער ממוצע (לא ארוך ולא קצר) כששאלתי מדוע זה לא נאמר מראש, הוא כמובן טען שזה כן נאמר. לא רציתי להעכיר את האווירה בנינו ופשוט שילמתי. 4)ביום החתונה , אוגוסט 2012- הגעתי עם מלווה שעשתה את התסרוקת באופן עצמאי ולא עם אלי. אלי ואישתו גרמו לה במהלך כל היום להרגיש לא נעים עם התלתלים שלה ועם התסרוקת שבחרה לעשות! 5)בתסרוקת ביום החתונה זה היה השיא! לא אהבתי את גובה התסרוקת ואלי גולן פשוט לא נתן לי לפצות פה! הוא אמר לי שאני מורידה לו את החשק לעבוד ושיש דברים שהוא מבין יותר ממני. 6) כמו כן קניתי מבעוד מועד קשת לתסרוקת (וכמובן ששיתפתי את אלי), אך הוא במהלך כל היום אמר לי שהוא לא מוציא אותי עם קשת! לאחר התעקשות שלי, יצאתי עם הקשת לראשי. 7)מיותר לציין שלא אהבתי את התסרוקת. ביקשתי בסך הכול תסרוקת 'אסוף מרושל' וקיבלתי תסרוקת'אסוף מוקפד' ! 8) לק בציפורניים- טרם החתונה התקשרתי פעמיים (בכל פעם שוחחתי עם מישהו אחר) ושאלתי אם לק עולה כסף (רק לק, ללא בנייה) פעמיים נאמר לי שלא. ביום החתונה גבו ממני 35 ש"ח! כאמור, גם זה לא נאמר לפניכן, למרות ששאלתי. 9)ריסים מלאכותיות- כשהתקשרתי להתייעץ עם חברה האם כדאי לי , שילה המאפרת לגלגה על כך, עשתה פרצוף ואמרה " אל תגידי לי שאת מתקשרת להתייעץ על דבר כזה" . 8)לסיכום- כתבתי רק את הדברים העיקריים, יש עוד המון לכתוב ולספר כש 80% הוא תוכן שלילי. אינני ממליצה לאף כלה להגיע לאלי גולן, אני עשיתי בחירה שגויה ביותר ולא הייתי רוצה שעוד כלה/ מלווה ירגישו כמוני. היו לי 4 שעות עצובות (ביום החתונה שלי!).
(09/10/2012)
מחיר
₪1905 תסרוקת+איפור 1500 תספורת לפני חתונה 270 ש"ח (מדורג פשוט ביותר!! לא נאמר מראש) לק בציפורניים(ללא בנייה) 35 ש"ח (לא נאמר מראש למרות ששאלתי). 100 ש"ח ריסים מלאכותיות.
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
קרא תגובות (1)
תגובת העסקתשובה לגבי יום הכלולות שעברת בסטודיו אלי גולן
טוב אז ככה קודם כל אנחנו מאוד מצטערים שהרגשת ככה ביום חתונתך, דבר שני יש פה הרבה דברים שאת לא מזכירה כלל וחבל, אלי גולן לוקח על שיער ואיפור 3200 ש״ח , קיבלת מסלון כלות עמנואל דיל של 1500 ש״ח , על שיער איפור ותוספות שיער. אי אפשר לקנות את כל העולם מבלי להוסיף תוספת של תשלום ז״א נכון ריסים עולות כסף ואמרו לך זאת מראש רק שלפעמים היה לך נוח לא להקשיב או להתעלם מזה שיש תוספות של תשלום אם לוקחים דברים מעבר לדיל שהיה לך , לגבי הלק יש בחורה אשר שמתפרנסת מזה זה בכלל לא קשור לאלי גולן,ויום לפני צלצלת לסטודיו של אלי גולן והפקידה אמרה לך שלק זה כמובן תוספת בתשלום, ולגבי הקשת היא ממש לא התאימה ללוק הכללי , טיפ הייתי ממליץ לך להקשיב לחוות דעת מקצועית... דבר אחרון יש לי להגיד לך שחבל שבגלל 135ש״ח היית ממש לא מרוצה.
(20/12/2012)
אלי גולן בע"מ
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
טליה   |  חיפה
[כזה יש רק אחד]
זה היה חלום שהתגשם
מהרגע שהגעתי ליום ניסיון לא תארתי לעצמי כמה חום ואהבה קיבלתי מאלי ושילה וכול הצוות , באתי מאד מבולבלת כמו כול הכלות לא יודעת מה לעשות!!! שילה החלה לאפר אותי וקלעה בול הסבירה לי מה זה בכלל כלה ואיך צריך להראות ואז ... שניגשתי לאלי לראות מה יעשו לי בראש הבעייתי שלי זה היה חלום!!! בול מה שרציתי . ביום החתונה שלי כאשר התחתנתי בחיפה התחלתי ב 10 ובזמן האיפור והשיער והלחץ אלי פשוט היה מדהים ודאג לי לאוכל שתיה מצב רוח ושילה עם החיוך והפירגון.. וזה לא הכל ברגע האחרון גם עשינו פוני שזה כבר היה אומץ ומושלם יצאתי בזמן ב 13:00 בכדי להגיעה לחיפה . החוויה היתה מושלמת כל הביקורות הרעות לא שוות כי אני זכיתי במחמאות מכולם כולל ברחוב וכולל מהצלמים שפרסמו תמונות בכול האלבומים!!! ממליצה בחום זה לא ספר רגיל זה משפחה חום ואהבה וזה חתונה ואנחנו כן כן כלות רעות וקשות .. והם שם להרגיעה ולשמח תיום הכי כיף בחיים .... ממליצה בחום!!!
(25/01/2012)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
לירן  |  תימורים
[לא חוזר לכאן]
אלי גולן והצוות שלו
ראשית כל,חשוב לי להדגיש שהחוויה הינה חוויה אשר חוויתי באופן אישי ומבוסס על ניסיוני עם אלי גולן. אני אחות של כלה,וככזו ליוויתי אותה ביום חתונתה אשר נערך ב12.1.12. הגענו לאלי גולן בעקבות המלצה מהסטודיו לכלות "עמנואל" שנמצא צמוד אליו. החוויה השלילית שלי התחילה כשלא אהבתי את התסרוקת שהעוזרים שלו עשו לי. כאשר "העזתי" והבעתי אי שביעות רצון מעבודתם, אלי גולן צעק עליי בפני כל הנוכחים במספרה(עובדים ולקוחות) והגיב בצורה מאוד לא יפה ולא מקצועית,שלא לומר פוגעת ומבישה. תגובתו הקולנית והברוטאלית הביאו אותי עד לכדי בכי של ממש(!!!). השעה היתה כבר 2 בצהריים ואחותי נאלצה לצאת לצילומים לבדה. מיותר לציין כי עקב התיקונים שהגיעו בעקבות אי שביעות רצוני השעה הייתה כבר ב 3 וחצי כשהוא סיים לתקן לי את התסרוקת, לכן נבצר ממני ללוות את הכלה. לא רק זאת,גם המלווה השניה של אחותי לא הייתה מוכנה בזמן ,וכך הפסדנו את הצילומים עם הזוג. בנוסף לכל החוויה הלא נעימה,עוגמת הנפש המשיכה כשהתסרוקת נהרסה לי כשהגעתי לאולם. בנוסף לכל לדעתי המחיר מופרז למלווה: 1000 שקל לאיפור ועיצוב שיער.
(19/01/2012)
מחיר
₪1000
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
קרא תגובות (1)
שלום liran25
טוב אז דבר ראשון רציתי להתנצל עם מאיזה כל שהיא סיבה לא היית מרוצה אצלי במספרה , לא התכוונתי שלשם זה יגיע , ראשית אני יספר את הסיפור מהצד שלי של אלי גולן. 12.01.2012 - הגעתם למספרה שלי הצוות שלי קיבל אתכם באהבה ובסבר פנים יפות . כלות אשר מתחתנות אצל אלי גולן יודעות שלהכין שיער ואיפור לוקח 4 שעות עבודה. קבענו שהכן אתן מגיעות ב10:00 בבוקר , ובזמן אמת הגעתן ב11:15 ועדיין עשינו את כל המעמצים שהכלה תצא בזמן וכך היה. לגבי השיער שלך שלא היית מרוצה מאיך שספר מהצוות שלי סידר את התסרוקת שלך , אני הייתי לידך וביקשתי שתמתיני לי עד שאני יסיים לסרק את הכלות שלי, ובזמן הזה הכן נכנסת להתאפר ואיך שסיימת אני קיבלתי אותך וסירקתי אותך. לגבי הצעקות, אני ניסיתי להרגיע אותך וממש אבל ממש לא צעקתי ובטח ובטח שלא ביישתי אותך!!!!! ואני מצטער נורא שזו היתה הרגשתך .... לגבי השעות, (למלווה) להתאפר בשעה שתיים זה ממש לא מאוחר התקבלת ישר לאחר שאחותך הכלה סיימה את האיפור, אם הייתם מגיעות כמו שקבענו בשעה 10:00 אז באמת יכלתם להתאפר יותר מוקדם למרות שאני חושב שבשעה שתיים זה מאוד נורמלי להתאפר.  לגבי המחיר, המחיר ששי
(30/01/2012)
אלי
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
AsiYifat  |  הוד השרון
[כזה יש רק אחד]
חוויה מדהימה
מהשניה שנכנסתי לאלי גולן הרגשתי מקצועיות- שילה ישר עשתה לי איפור נסיון שיצא מעלף ואלי רק הסתכל עלי וישר קלע לתסרוקת שרציתי. הגעתי שבועיים לפני החתונה לעשות צבע לשיער-יצא מדהים! ביום החתונה אלי, שילה וכל הצוות היו מדהימים! שילה ואלי הפכו אותי לבובת חרסינה אמיתית- פשוט מדהים! קיבלתי כל כך הרבה מחמאות מכל האורחים, הרגשתי הכי יפה שיש. הכל היה מאוד מקצועי, חזרתי בכיף אחרי הצילומים לעוד טאצ'אפים. תודה לכל הצוות של אלי גולן שעשיתם לי יום מדהים! ושעשיתם אותי כל כך יפה ומיוחדת! מומלץ בחום ענקי!
(18/12/2013)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
אלי ושילה גולן!!! ואוווווו!!!!
עיצוב שיער ואיפור כבר סגרתי טרם החיפושים אחר שמלת הכלה. בביקור בסטודיו עמנואל נאמר לי כי יש הטבה לכלות עמנואל אצל אלי גולן, המחיר פחות דיבר אליי והייתה חשובה לי האיכות, לבסוף החלטתי לנסות. הגעתי לסטודיו של אלי גולן, וכבר בקבלת הפנים הרגשתי את האווירה החמימה, הביתית והאוהבת-קפה כבר היה בדרך אלינו, עוגיות פזורות בכל מקום. אלי מיד התפנה אלינו, הציג לנו קטלוגים, הצצנו יחד בתמונות, לאחר מכן נפגשנו עם שילה (אשתו המהממת של אלי), שילה היא המאפרת בסטודיו. שילה ואלי הם זוג יוצא דופן! לב זהב רחב! החלטתי לערוך ניסיון, בשניות שאלי נגע בשיערי, הבנתי שפה אני נשארת ויהי מה!!! אומן ממדרגה ראשונה, יודע להתאים בשניות את העיצוב לתווי הפנים... לאחר מכן שילה איפרה אותי ..ומה אני אגיד לכן?! נשארתי ללא מילים!!! הבנתי שמדובר באנשי מקצוע מהשורה הראשונה.יום החתונה הגיע, התחלתי את הבוקר בסטודיו של אלי באווירה הכי רגועה ונינוחה. אני חייבת להודות שכאחת שלא חובבת תסרוקות מגושמות התלבטתי קשות בנוגע לעיצוב השיער והגעתי עם שלל תמונות כדי להציג לאלי מה הכיוון... אלי שמע אותי, הנהן עם הראש וביקש ממני לסמוך עליו... ידעתי שהשיער שלי נמצא בידיים טובות... אלי התחיל במלאכה, ואני התחלתי להתאהב במראה.. אלי חיבר את כל הבקשות שלי ללוק אחד מושלם! לאחר מכן שילה התחילה במלאכת האיפור, נענתה לבקשתי והוסיפה עוד מעצמה, לאורך כל ההליך היא דאגה שאוהב את מה שהיא עושה, ואני נשארתי עם פה פעור... התוצאה הייתה מעבר למצופה! הרגשתי כמו מודל לפני יום צילומים. הפרגונים מסביב לא הפסיקו ולא מפסיקים עד היום. ניתן ליהנות גם מליווי לאולם (בתוספת תשלום), אני החלפתי תסרוקת וחיזקתי איפור (למרות שנשאר עמיד ומקובע)! אין אין אין עליהם!!!!!!!!!
(24/01/2013)
מחיר
₪0
שם הנציג ממנו קיבלתי את השירות: אלי ושילה גולן
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
אלי ושילה גולן אתם מושלמים!!!
אתם אנשים מדהימים, חמים, מפנקים וכמובן אוהבים לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר... לא יכולתי לחלום על יום מדהים יותר מיום החתונה שביליתי אצלכם!!! תמשיכו להצליח כי אתם מספר 1!!!!!!!
(02/01/2013)
מחיר
₪0
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
חוות דעתי
הגעתי לאלי גולן דרך עמנואל. תחילה אומנם לא הייתי סגורה, ולבסוף הייתי מאוד מרוצה. על עיצוב השיער אלי היה אחראי, ועל האיפור אשתו שילה. שניהם מאוד חמודים ומקצועיים, יצאתי מאוד מרוצה וקיבלתי המון המון מחמאות. מבחינת התוצאה, האיפור והשיער היו מושלמים. כן אעיר שיש לעמוד על הרצונות שלך, למשל כי אני ואחיותי רצינו תסרוקת פזורה, והיו ניסיונות לשכנע ללכת על אסוף. בנוסף, המאפרת הנוספת שאיפרה את המלוות לא עשתה עבודה טובה, איפור גס והרבה פחות מקצועי, והיינו צריכות להדריך אותה כדי לעדן את האיפור. ולבסוף, יש לשים לב את השעון, אני יצאתי באיחור רב שלא הותיר זמן רב לצילומים. אבל, במידה מסוימת זו הייתה אשמתי שכן צירפתי אלי 8 מלוות - טעות ענקית. בגדול, מומלץ בחום.
(01/05/2014)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
אלי גולן
התחתנתי ב- 27.11 ואל אלי גולן הגעתי דרך סטודיו כלות שלי בעמנואל. היה מבצע איפור + תסרוקת כולל תוספות שיער 1700. מהפגישה הראשונה הבנתי שמדובר במקצוען לא התלבטתי הרבה ופשוט מהרגע הראש התאהבתי. סגרתי ישר. האווירה במספרה טובה ויוצאת מן כלל. יחס טוב. רגוע וכיף. הצוות דואג לכלה ונותן לה להרגיש הכי טוב בעולם. אשתו של אלי גולן היא המאפרת והיא גם מאפרת ברמה גבוהה מאד נותנת יחס טוב ומרגיע בדיוק מה שצריך ביום החתונה. פשוט התאהבת במקום באנשים באווירה. כיף כיף כיף.
(01/12/2014)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
שלי ונמרוד  |  בית ינאי
[כזה יש רק אחד]
מ-ו-ש-ל-ם
לכל מי שרוצה קודם כל להרגיש כמו נסיכה ביום חתונתה- אלי גולן הוא הכתובת!!! כמובן, גם מי שרוצה לקבל את התסרוקת והאיפור שהכי הכי מתאים לה - אצל אלי גולן תמצאו את זה. הגעתי לסלון שלהם ביפו (מקום מהמם) מוקדם מאוד -08:45 ופשוט היה הכי כיף... יחס מדהים, מקצועים, סימפטים והכל תיקתק.. שילה מאפרת מדהימה ופשוט מתוקה- תודה על האיפור שהחזיק מעמד עד 3 לפנות בוקר!!! אלי וכל הצוות עיצבו את השיער בצורה כל כך יפה - שאפילו לא חלמתי כך... תודה רבה!!!
(08/06/2011)
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›
חוות-דעת זו סייעה לי ?
כן לא
יסמין וערן  |  רעננה
[כזה יש רק אחד]
נסיכה ליום אחד!! 11/07/11
בנות יקרות.... אין מספיק מילים לתאר כמה יפה ומרוצה הייתי ביום המאושר בחיי...פשוט הרגשתי כמו נסיכה...התסרוקת יצאה מושלמת בזכות אלי והאיפור שנעשה ע"י שילה היה מהמםםםםםםם! לא הפסקתי לקבל מחמאות כל הערב.,הכל החזיק עד סוף הערב וגם אחרי...עבודה מאוד מקצועית עם המון אהבה...תודה תודה תודה, תודה נוספת מגיעה לשרון המאפרת המדהימה ולשאר הצוות המקסים שטיפל ב-3 המלוות שלי כולן יצאו מאוד מרוצות!!! ממליצה בחום,יסמין
(16/07/2011)
מחיר
₪1600 כולל תוספות והדבקת ריסים..שווה כל שקל!!!!
פייסבוק טוויטר הדפס
הוסף תגובה ›