›    ›  שמלת כלה

שמלת כלה

הוסף הודעה חיפוש בפורום כללי הפורום התחבר / הרשם
סגור
חיפוש בפורום
כל המילים
כל המילים
לפחות מילה אחת
ביטוי מדוייק
שבוע אחרון
שבוע אחרון
חודש אחרון
חודשיים אחרונים
שנה אחרונה
מחבר
נושא
גוף ההודעה
חפש
09/08/2015 13:53:37
היי בנות,
אני עשיתי שמלה אצל מעצב מוכר מאוד, הראיתי לו איך אני רוצה שהיא תיראה ולצערי יצא הפוך לגמריי ממה שרציתי. במקום שמלה עדינה ומיוחדת יצאה שמלה גסה, פרחית, זעקנית שלא יושבת טוב.
אני מתחתנת בסוף החודש ולכן אשמח לקבל המלצות SOS לתופרת טובה, שתדע לתפור בדיוק מה שאבקש ממנה. או לחילופין, מעצב שעשה לכן שמלה עד 10K שאתן ממש מרוצות ממנה. תודה!
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

אני רוצה לקבל תגובות לתיבת המייל שלי
נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

* לחיצה על כפתור שלח מאשרת שקראתי את כללי הפורום

שלח
10/08/2015 08:56:28
היי,
אני מציעה לך ראשית להתרשם בגלריית התמונות של מעצבי השמלות מהסגנון של כל מעצב, ולבחור מי שהכי קרוב לטעם האישי שלך ואז לקבוע עמו פגישה. בנוסף, תוכלי להשאיר את פרטייך באתר ויסייעו לך לבחור מעצב/ת שמלות כלה. השירות. בחינם.

בהצלחה יקירה
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

שלח
22/11/2015 20:51:41
אני עשיתי שמלה אצל עינת ספרא- מעצבת מדהימה שיושבת ביפו. זה האתר שלה- http://einatsafra.mitchatnim.co.il/

זאת הייתה שמלת ערב אמנם אבל יש לה גם שמלות כלה והמחירים ממש לא בשמיים (זו הייתה השמלה השנייה שנאלצתי לקנות כי לא הייתי מרוצה מהראשונה, ממש כמו אצלך..). אני הייתי ממש מרוצה מהשמלה וגם קבלתי ים מחמאות, אבל לא פחות חשוב מזה- עינת המעצבת מקסימה ומתחשבת ומתייחסת לכל לקוחה שלה כאילו היא היחידה (ככה אני הרגשתי..)
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

שלח
22/11/2015 20:52:34
אני עשיתי שמלה אצל עינת ספרא- מעצבת מדהימה שיושבת ביפו. זה האתר שלה- http://einatsafra.mitchatnim.co.il/

זאת הייתה שמלת ערב אמנם אבל יש לה גם שמלות כלה והמחירים ממש לא בשמיים (זו הייתה השמלה השנייה שנאלצתי לקנות כי לא הייתי מרוצה מהראשונה, ממש כמו אצלך..). אני הייתי ממש מרוצה מהשמלה וגם קבלתי ים מחמאות, אבל לא פחות חשוב מזה- עינת המעצבת מקסימה ומתחשבת ומתייחסת לכל לקוחה שלה כאילו היא היחידה (ככה אני הרגשתי..)
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

שלח