›    ›  כל האמת מאחורי איזיווד (easywed)

כל האמת מאחורי איזיווד (easywed)

הוסף הודעה חיפוש בפורום כללי הפורום התחבר / הרשם
סגור
חיפוש בפורום
כל המילים
כל המילים
לפחות מילה אחת
ביטוי מדוייק
שבוע אחרון
שבוע אחרון
חודש אחרון
חודשיים אחרונים
שנה אחרונה
מחבר
נושא
גוף ההודעה
חפש
27/01/2015 00:03:05
קיבלתי מאיזיווד שתי הצעות מחיר לחבילות הכל כלול עבור שני מקומות שונים והם הבטיחו לי שזה הכי זול שיש. ביררתי בעצמי עם שני המקומות האלה והם הציעו לי חבילה נפרדת הכוללת את המקום האוכל התקליטן הצלם. השאר לא כלול, אך על פי איזיווד מדובר בתוספת של 4550 ש״ח. הצעת המחיר של המקום הראשון הייתה דומה. הצעת המחיר של איזיווד עבור השני הייתה גבוהה בכ-16000 ש״ח מהצעת המחיר של המקום!! (השוותי לאחר שהוספתי את ה-4550 ש״ח של איזיווד). כשפניתי שוב לאיזיווד הבנתי ש״פתאום״ הם כבר לא חוסכים בהוצאות אלא מספקים ״קורת גג אחת לתהליך״. כשביקשתי הנחה בעקבות הממצאים נאמר לי שאי אפשר ואיחלו לי בהצלחה. איזיווד מצפים שהלקוח יהיה פתי ויבלע כל דבר בלי ללעוס! אפילו בעלי המקומות אמרו לי שאיזיווד טובים אך לא הכרחיים. תמיד תטרחו ותשוו מחירים, תבינו על מה אתם משלמים ומה עומד מאחורי המספרים שזורקים לכם באיזיווד. הייתי מפסיד 16000 ש״ח אם לא הייתי בודק!! המקומות עצמם מציעים לכם מחירים זהים/זולים יותר עבור חבילת חתונה בהחלט מספקת. את החסר תשלימו בעצמכם כי אין שום יתרון לשלם עבור מלון או טבעות דרך איזיווד - אלה אותם המחירים!
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

אני רוצה לקבל תגובות לתיבת המייל שלי
נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

* לחיצה על כפתור שלח מאשרת שקראתי את כללי הפורום

שלח
27/01/2015 11:56:25
קצת קשה לי להאמין שאלפי זוגות שהתחתנו דרך איזיווד הם פראיירים... חוץ מזה שהתכנון של החתונה היה בראש שקט, הייתה גם הוזלה בעלויות. אני התחתנתי לפני שנתיים בשרונית דרך איזיווד. לפני שסגרתי איתם, שלחתי חברה שלי לקבל הצעה מהמקום. ההצעה הייתה הרבה יותר יקרה ובהפרש גדול, אז אל תחשוב שאף אחד לא יודע חשבון. חוץ מזה שבעל האולם מתחייב לאיזיווד חוזית לתת להם את המחיר הכי טוב (כי הם לקוחות גדולים).
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

שלח
27/01/2015 12:06:01
לרגע לא טענתי שכולם פראיירים, ובטח שלא טענתי שאנשים לא יודעים חשבון!
כל מה שהמלצתי זה שאנשים ייבדקו בצורה יסודית את המחיר שהם מקבלים באיזיווד כי לא תמיד זה יותר משתלם (ולפעמים אף הרבה פחות - ראי ערך המקרה שלי), וזה חשוב להבין מה המרכיבים השונים של העלות שקיבלתם מאיזיווד - בהרבה מרכיבים ניתן לחסוך גם אם חלק מהם אכן אקטרקטיביים. בסופו של דבר איזיווד עושים עליכם רווח בכך שהם גובים עמלות מהספקים אליהם הם מקשרים אותכם כך שמילא אם זה היה משתלם, אבל על מה ולמה כאשר זה לא משתלם??
יכולת הבנת הנקרא הכי פשוטה שיש, עדי... זה כל מה שצריך בכדי לקורא מה שכתבתי.
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

שלח
27/01/2015 12:25:17
מבחינה הגיונית - אם איזיווד עושים באולם מסוים 50 חתונות בשנה, ברור שהם מקבלים מחיר מיוחד שלא ניתן ללקוחות שפונים עצמאית ועל כך בעלי האולמות גם חתומים חוזית (כפי שכתבתי). אצלנו הפער הזה עמד על עשרות אלפי שקלים והיינו מאוד מרוצים מאיך שכל ההכנות לחתונה התנהלו וגם מהחתונה עצמה. רציתי להדגיש גם את הפן הזה וזהו.
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

שלח
27/01/2015 13:23:36
אני שמח לשמוע שהיית מרוצה מהם וכנראה שכמוך יש עוד, אבל אלא אם כן את עובדת של איזיווד את לא יכולה להטעות את הקוראים עם הטענה שבעלי המקומות חתומים עם איזיווד על חוזה המעניק לאיזיווד את המחירים הזולים ביותר! הראייה החזקה ביותר היא המקרה שלי:
הוכחתי את איזיווד בכך שקיבלתי מחירים זהים ואף נמוכים הרבה יותר ממה שהם הציעו לי ולאחר שהם בדקו הם השיבו את פני ריקם!! ככה שזה לא נכון.
המסר שלי ברור: לא כל מה שאיזיווד אומרים לכם הוא קדוש (ולפעמים מאד רחוק מזה) ותמיד יש לבצע בדיקה יסודית ומעמיקה.
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

שלח
31/01/2015 09:40:54
כי אתה נורא מתאמץ :)
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

שלח
01/02/2015 13:06:18
ברור לכולנו שגם אתה וגם עדי שהגיבה למעלה (טוענת שהיא התחתנה לפני שנתיים - אז מה היא עדיין עושה פה??) עובדי איזיווד שמנסים בכל כוחם "להמתיק" חוות דעת לא מחמיאות.
פתטי...
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור