›    ›  ש

ש

הוסף הודעה חיפוש בפורום כללי הפורום התחבר / הרשם
סגור
חיפוש בפורום
כל המילים
כל המילים
לפחות מילה אחת
ביטוי מדוייק
שבוע אחרון
שבוע אחרון
חודש אחרון
חודשיים אחרונים
שנה אחרונה
מחבר
נושא
גוף ההודעה
חפש
13/09/2014 13:52:04
אל גליה זוהר הגעתי בעקבות ביקורות נפלאות באתר זה ובדומים לו. הייתי צריכה להגיע 4 פעמים למדידות כיון והיא התעלמה מצרכיי פעם אחר פעם. ביום החתונה הגעתי בזמן, ולאחר מסג' שאחי הקטן עושה טוב יותר, התחלנו שיער ואיפור. ראוי לציין שגליה עשתה כל מה שלא סגרנו עליו בניסיון. וזה מאוד הכעיס אותי. תסרוקת שונה לחלוטין ואיפור כבד . כמו כן התעכבה מאוד - בן זוגי הגיע ב15:30 כפי שהיא קבעה בעצמה, ואני הייתי מוכנה רק ב17:00. כל הזמן הזה הוא חיכה מחוץ לבית. כל ההמשך כבר התבלגן לגמרי - הצילומים התקצרו משמעותית כי היינו צריכים להגיע כבר ב 18:00 לאולם. ואם זה לא מספיק - עוד לפני החופה התסרוקת כבר נהרסה (שתי סיכות לא מספיקות גליה!!) והריסים שהדביקה לי יצאו ממקומם וזה מה שניתן לראות בכל התמונות. בנוסף, כל היום הרגשתי דקירה בגב אבל השמלה לא אפשרה לבדוק זאת. בסוף החתונה כשבעלי עזר לי להוריד את השמלה גילינו פצע עמוק שנפער לי בגב בגלל סיכות שגליה שכחה להוציא. מיותר לציין שהחוויה שלי מהחתונה הושפעה מאוד מאוד מכך... בכיתי ביום חתונתי, ביום שאני אמורה להרגיש בו מיליון דולר הרגשתי הכי נורא בעולם. אחותי איפרה אותי מחדש ו
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

אני רוצה לקבל תגובות לתיבת המייל שלי
נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

* לחיצה על כפתור שלח מאשרת שקראתי את כללי הפורום

שלח

ש

ששש
13/09/2014 13:52:27
אחותי איפרה אותי מחדש ועשתה לי תסרוקת מאולתרת אבל שום דבר לא משפר לי את ההרגשה. ממש לא שווה 7000 ש"ח!!! מיותר לציין שכשדיברתי על כך עם גליה יומיים לאחר מכן כל מה שהיה לה לומר שלא היא אשמה בשום דבר, ושהיא סיפקה את השירות. היה לה מאוד דחוף להחתים אותי על טופס שאומר שלא אבצע הליכים משפטיים נגדה (לא תכננתי) כנראה שהיא רגילה לזה. בשורה התחתונה - אני מעולם לא ניסיתי לעשות משהו שיהרוס למישהו את הפרנסה, אבל הבחורה הזאת לא מקצועית. ההתנהלות, התגובות, היחס - חובבני ומזלזל. היא הרסה לי את היום החשוב בחיי ואפילו לא הצליחה לבקש סליחה שאולי הייתה מקלה עליי. את התמונות קברתי איפשהו.
תגובה
 שתף בפייסבוק טוויטר
הוספת תגובה
שם
כתובת מייל
הצג

אני רוצה לקבל תגובות לתיבת המייל שלי
נושא
תוכן הודעה
צרף/י קישור

* לחיצה על כפתור שלח מאשרת שקראתי את כללי הפורום

שלח